Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28hetes3napos vagyok es most...

Bettynaa kérdése:

28hetes3napos vagyok es most a napokban allapitottak meg h cukros lettem . A baba most 1,6kg de en meg semmit sem hiztam szinte ugyanaz vagyok nem latszi sehol sem . Akkor miert lettem cukros en nem ertem ezt?

Figyelt kérdés
es nyugtassatok meg h nem lesz semmi baj a babaval?

2014. nov. 12. 17:42
 1/6 A kérdező kommentje:
szoval nagy baba lesz ha dietazom akkor is... :-(
2014. nov. 12. 17:44
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmmi baja!

csak kövesd az orvos utasításait! Viszont tényleg jó nagy!!!

Nekem a 28.héten 1100gr volt :)

34hkm

2014. nov. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Először is ne aggódj!

Én is terhességi cukros lettem, diétáztam és nem volt gond ebből. A gyerek sem lett nagy emiatt.

38+4 napra született 3000 gr-al és 48 cm-el.

2014. nov. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én sem híztam, mégis terhességi cukros lettem, sőt a legtöbb anyuka, aki terhességi cukorgondozóba járt vékony volt. A diétát tartsd be szigorúan, és nem lesz gond. Az én fiam mindösszesen 3090 gramm volt. Semmi baja nem volt, makkegészségesen született 39. héten természetes úton. Az uh-s becslés, pedig csak becslés. A szülés megindulásának elején a fiamat is lemérték, és közel 4 kg-ra saccolták. Gondolom nem fogyott 80 dkg-t 4 óra alatt.

Kívánom a legjobbakat!

2014. nov. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat !akkor ahogylatom senkinek sem volt semmi baj ebbol hala a jo istennek!es igen szigoruan be fogom tartani a dietat a kislanyomert!
2014. nov. 12. 18:22
 6/6 A kérdező kommentje:
meg most igazabol kicsit megnyugodtam a valaszoktol!vegulis nem kell egybol rosszra gondolni csak hat nekem ugye elso baba aztan mindentol felek!
2014. nov. 12. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!