Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb 4 hetes kismama vagyok....

Kb 4 hetes kismama vagyok. Sajnos épp egy tüdőgyulladás közepette, nagyon köhögök és olyankor mintha szivárogna valami a hüvelyből. Lehez magzatvíz?

Figyelt kérdés
Lehet hogy magzatvíz az erős köhögèstől?Vagy ez butaság?

2014. dec. 6. 17:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

4 hetesen kb. egy kis 3 mm-es felritkulás van a méhnyálkahártyában, még petezsák sincs, nemhogy látható, szivárgó magzatvíz. Szóval igen, butaság. :)


A tüdőgyuszira szedsz gyógyszert? A lázzal kell főleg vigyázni.

2014. dec. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Pisi, nyugi. Én is túl a tüdögyulán ... remélem doki látott már!
2014. dec. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

4 hetes terhesen még nincs magzatvíz. Nekem 6 hetesen is csak egy üres petezsák volt. 8 hetesen volt embrió és szívhang.

A kérdés butaság:)

De valóban vigyázz a lázzal.

2014. dec. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%

Magzatvíz 4 hetesen?


Kicsit többet kéne tájékozódnod a testedről, ha már terhes vagy...mondom ezt úgy, h én is az vagyok, de én nem tudnék ilyen tudatlanságban létezni.

2014. dec. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Ne félj az nem magzat víz mert ahogy elöttem lévők is írták még 4hetesen nincs.Az csak pisi.Nekem is szokott lenni mikor nagyon köhögök és elötte nem is éreztem,hogy kell pisilnem.
2014. dec. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Lázam már nincs gyógyszert szedek,csak köhögök.Ismerem a testem csak a terhességet nem!
2014. dec. 6. 18:14
 7/15 A kérdező kommentje:
Úgy tudtam itt segítik egymás és nem gúnyolják,nem vagyunk egyformák.Akinek nem inge ne vegye magára.......A többi kommentet köszönöm!!!!
2014. dec. 6. 18:16
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszerben egyeztettél a terhességről az orvossal? Ha négy hetes vagy, akkor a napokban tesztelhettél csak pozit, ha nem, akkor rosszul számolod a heteket. :)
2014. dec. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Termèszetesen voltam orvosnál,gyógyszert nem csak magamtól szedek,nőgyógyásznál is voltam.
2014. dec. 6. 19:03
 10/15 anonim ***** válasza:
2014. dec. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!