Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb 4 hetes kismama vagyok....

Kb 4 hetes kismama vagyok. Sajnos épp egy tüdőgyulladás közepette, nagyon köhögök és olyankor mintha szivárogna valami a hüvelyből. Lehez magzatvíz?

Figyelt kérdés
Lehet hogy magzatvíz az erős köhögèstől?Vagy ez butaság?

2014. dec. 6. 17:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%
szegényt nem kell egyből leoltani,mert nem tud vmit. én sem tudtam,hogy mikor jelentkezik a magzatvíz, pedig én is babát várok. ez az oldal sajnos egyre inkább arra megy,hogy mások "tudatlanságát" kicikizzék,holott azért van az oldal,hogy pont ezen segítsen az aki tudja a másik kérdésére a választ.... ti sem tudtok mindent,nem hiszem,hogy annyira penge kismama lenne itt mindenki hangsúlyozom én sem vagyok az,biztos sok dolog van amit én sem tudok....szegény egy kérdést tett fel,biztos ha lenne olyan ember a személyes környezetében akivel meg tudná beszélni a hirtelen felmerülő kérdéseket azzal tenné,nem az ilyen okos emberektől kérdezné meg akik lenézik a másikat azért is ha nem tudja,hogy a millió változás közül ami végbemegy a testében 1-1 dolog mikor és miért történik...
2014. dec. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
65%
utolsó vagyok megint.. nyugi lesz még ilyen,hogy megijedsz ettől. nekem pl tegnap előtt volt olyan,hogy akkorát tüsszentettem,hogy a záróizmom elengedett :D rájöttem,hogy nincs pánik,de természetes,hogy az ember megijed ilyenkor főleg,hogy ha nem is érzi,hogy pisilnie kell. de egyébként ha tartasz tőle,hogy majd a későbbiekben felismered-e a szivárgást akkor ajánlom a magzatvíz szivárgást észlelő betéteket. direkt erre a célra vannak. azt hiszem zöldesre színeződik ha szivárog.
2014. dec. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem is felháborító a fikázás! Meg mi az már, hogy tanították általános iskolában? A magzati fejlődést, persze, hogyne! Max. annyit, hogy közösülés, megtermékenyülés, oszt' jónapot. Én biológiából tanulmányi versenyekre jártam általánosban, volt kifejezetten emberi testes verseny is, de 1000%-ra biztos vagyok benne, hogy akkor még fogalmam sem volt ezekről. A teherbeesésről, női működésről sokat tudtam, de azt is csak azóta, hogy próbálkoztunk a babával és nehezen sikerült. A magzati fejlődést meg folyamatosan tanulom, ahogy haladok előre a terhességben. Fél éve én se tudtam, hogy mikor kezd lenni szívhang, meg mikor melyik szerve hogy kezd működni a kicsinek. Sőt, azt se tudtam, hogy először embriónak hívják, csak később magzatnak. Ezeket nem tanítják,hazugság ilyet állítani! Per pillanat is mindig a következő hétnek olvasok utána.
2014. dec. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
65%
na ennyi.... végre vki érti,hogy miről magyarázok. jó,hogy már fejbe nem lőjük a másikat azért mert nem tud vmit -.-" nekem is anya adta oda a kis könyvet amiből tanulhatok. Nézd,hogy növök! a címe. Sok érdekes dolog an leírva benne és hétről hétre ultrahangképekkel meg mindennel. Mikor mit csinál bent a baba meg mikor mije fejlődik ki. Nagyon érdekes könyv,szeretem olvasgatni.
2014. dec. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

13-as nekünk már 20 éve általánosban megtanították ezt, amiket te írtál. Utána középiskolában meg mégegyszer. Nem voltam benne biztos, de a héten voltam a szüleimnél, még mindig nem dobálták ki a régi könyveimet, direkt megnéztem mindkét biológiásat és jól emlékeztem, benne volt mindkettőben.


(A felvilágosítós óra meg még ezen kívül volt pluszban.)

2015. febr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!