Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges ilyen hamar?

Lehetséges ilyen hamar?

Figyelt kérdés
Holnap leszek 16 hetes. Tegnap úgy éreztem mintha hirtelen megfordult volna a kismanó a hasamban vagy ugrott volna. Legalábbis ehhez hasonló volt. Ma pedig a bal oldalon pukkant valami. Azt mondták többen is,hogy buborékolás szerű dolgot fogok érezni ha megmozdul. Van olyan ismerősöm akinek ilyen hamar megmozdult már,de nem akarom azt se,hogy bemeséljem magamnak. Viszont határozottan éreztem ezeket. Van olyan akinek esetleg ilyen hamar megmozdult vagy érzett hasonlót?
2014. dec. 6. 19:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen lehet. Egy barátnőmnek is 16 hetesen kezdődött.
2014. dec. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Lehet, én is 16. hét körül éreztem először, igaz, ők ketten vannak. Én pici motoszkálás-szerűt éreztem a köldök alatt, középen, először kb. egy Pilóta-keksznyi területen. Ez a terület az utóbbi két hétben nőtt, meg picit már van, hogy hosszában is érzem (18. hetes leszek holnap), de az érzés "bázisa" mindig a köldök alatti terület nekem. :) Én ahhoz tudnám hasonlítani, mintha az ujjal finoman dobolna valaki a hasamon, csak éppen belülről. :)


Az oldalsót, ha nagyon oldalt volt, nem biztos, hogy a babi csinálta, oldalra még nem igazán kiterjedt ilyenkor a méh szerintem.

2014. dec. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is akkor éreztem pontosan. Szerintem előtte is, de abban meg nem voltam biztos.
2014. dec. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) anyával most beszéltem szerinte is a pici volt :) nem volt annyira oldalt a köldökömtől kb. 2-3 centire jobbra és kb. ugyanannyira lent. hát igen már 18. hétben egyre érezhetőbb meg lassan már látni is lehet :D jó kis Mikulás ajándék :P
2014. dec. 6. 19:34
 5/12 anonim válasza:

csodás érzés lehet... :)

20/L

2014. dec. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
el sem tudom mondani mennyire!! boldog vagyok nagyon. fülig ér a szám. ezt vártam már mióta. megnyugodtam,hogy nem lehet baj ha már mozog. de azért bennem van még a para,hogy nehogy vmi legyen.
2014. dec. 6. 22:28
 7/12 anonim válasza:
Utolsó vagyok. Szerintem többet árt neki, ha te magad stresszelsz. Inkább nyugodj meg, igyál egy forró teát és légy boldog :) Én is várom már, hogy oda kerülhessek, hogy anyuka legyek.
2014. dec. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát tudom,de majd rájössz te is,hogy amikor kiderül majd aggódsz a 12. hétig,hogy nehogy elvetélj aztán majd amikor átléped ezt a veszély zónát amiatt fogsz aggódni,hogy a következő UH-on minden oké legyen aztán ha megmozdul majd azon,hogy mi lesz ha egyik nap nem mozog stb. könnyű mondani,hogy nyugi :D
2014. dec. 8. 20:20
 9/12 anonim válasza:

ja hát igen, igazad van. bocsi, nem azért mondtam, csak kicsit szerettelek volna nyugtatni :)

na és hogy van? mozgolódik?:)

2014. dec. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
semmi baj, tudom,hogy nem azért mondtad. mindenki azt szokta mondani hogy nem szabad aggódni :D jól van,mocorog,de még nem olyan sűrűn. pénteken befektettek a kórházba,mert begörcsöltem, ma engedtek ki. hála Istennek nem komoly,de feküdnöm kell.
2014. dec. 15. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!