Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek az első terhessége...

Akinek az első terhessége alatt hamar elkezdett kinyílni a méhszáj (23. hét környékén), a második terhessége hogy alakult?

Figyelt kérdés
2014. okt. 7. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Első terhességemnél még a 23. hét előtt nyitott volt a méhszájam. Nem emlékszem pontosan mikor, de nagyon korán nyílni kezdtem, végig feküdnöm kellett. :(

Most második babámat várom, 28 hetes vagyok és még mindig teljesen zárt a méhszájam. :)

2014. okt. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál. :) remélem, nálam is így lesz, bár még csak a 19. héten járok, de sokszor érzem, hogy keményedik a hasam. :-/ jövőhéten megyek dokihoz, addig szedem a magnerotot, remélem, nem nyílok ki megint hamar.
2014. okt. 7. 13:21
 3/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Most második terhesség alatt sokat keményedek és görcsölök, jobban megvisel a terhesség mégis zárt vagyok. Én Magne B6-ot szedek, eddig elég volt ez is. Szorítok, hogy minden rendben legyen Nálatok is! :)

2014. okt. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
NEM PARÁZTATÁS!!!! CSAK LEGYÉL ÓVATOS ÉS PIHENJ SOKAT!!!! én elvetéltem középidőben. Sajnos, olyan gyorsan történt, hogy nem volt mit tenni. Pihenj, figyeljenek, feküdj. Minden jót kívánok Neked!
2014. okt. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Igyekszem sokat pihenni! A magnerot úgy tűnik, beválik, amióta szedem, alig keményedek. Remélem, nem lesz baj!! Holnap megyek genetikai ultrahangra, drukkoljatok! :) :)
2014. okt. 13. 10:14
 6/10 anonim ***** válasza:
nagy nagy nagy drukkkkkkk! minden rendben lesz! kitartás! előző vagyok
2014. okt. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia! Első vagyok!

Mi volt UH-n?

2014. okt. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jaaj ne haragudjatok!! :)) Minden rendben volt, működik mindene és megvan mindene!!! :))) nagyon cuki volt, és KISLÁÁÁNY! :)) viszont egy árnyalatnyival több magzatvizet látott a doktornő, remélem, ez még nem olyan nagy gond. Szerdán megyek a saját dokimhoz, kíváncsi vagyok, ő mit mond majd. Remélem, addig normalizálódik. :) köszönöm, hogy drukkoltatok nekem!!! :) :)
2014. okt. 18. 22:19
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! Megint első! :D

Gratulálok a kislányhoz és örülök, hogy minden rendben. :) Ha van kedved írd majd meg, mit mondott a doki. :)

2014. okt. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na tegnap voltam a dokinál, és megnézte a méhszájat is. 3100 az eredmény. Megnyugtatott, hogy második babánál ez rendben van, szedjem tovább a magnerotot, de innentől mindig ellenőrizni fogja. :) köszönöm Mindenkinek, aki drukkolt!! :)
2014. okt. 23. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!