Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pécs Édesanyák útja első UH...

Pécs Édesanyák útja első UH és vérvétel?

Figyelt kérdés

Jövő héten megyek először UH-ra ( 9 hetes leszek akkor ) és utána már a 12heti UH jön, de előtte kérni kell időpontot vérvételre külön? Vagy benne van? Mert utoljára dokinál voltam, és külön kellett volna kérni időpontot UH-ra amit nem tudtam.

Amúgy hogyan működik a klinikán? Kombinált teszt? Genetikai tanácsadás? Hova kell menni? Minden infó jól jönne most, megköszönném!!


2014. dec. 7. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is a klinikára járok. Amikor elkezdtünk próbálkozni a babóval, akkor felkerestünk egy dokit, aki megúizsgált, hogy odalent rendben vagyok-e és amikor 2 csíkos lett a teszt, felhívtam,hogy hogyan tovább. Azóta megbeszéljük a következő vizsgálat időpontját. Rácsörgök, amikor odaérek és megvárom a váróban.

Nálunk így megy.


26N

2014. dec. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kértél már UH-ra időpontot? Ha nem akkor sürgősen, tegnap már dec. 30 után volt csak szabad hely.


Vérvételre az ambulancián kell beutalót kérni és mehetsz is rögtön - illetve ha úgy mész, hogy be van fizetve a csekk, akkor rögtön, ha nem akkor elbattyoghatsz befizetni... Ez a kombinált szűrés, azt hiszem 9000 ft.


Genetikai tanácsadás csak 35 év felett van azt hiszem, és a 18. héten, de ezt nem tudom...

2014. dec. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen 9 hetesre már van időpontom, és 12 hetire is előre beírta a recepciós, de addig változhat a baba kora miatt. Első UH végeztével hova kell mennem még időpontot kérni ott helyben szeretném a recepciósnál.
2014. dec. 9. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!