Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki meddig tudta kihordani a...

Ki meddig tudta kihordani a babáját? , és mikor mehetek haza a picivel együtt?

Figyelt kérdés
31hét és 5 naposok vagyunk veszélyeztetett terhességem van. Már 7 hete.

2014. dec. 9. 08:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Az hogy mikor mehetsz haza, az majd a szüléstől függ, hogy mikor születik meg a pici, mekkora lesz és minden rendben van-e.

Kitartás és pihenj sokat. :)

2014. dec. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Attól is függ mièrt vagy veszèlyeutetett,nekem toxèmiàm ,ett gyanuval az orvos màr a 23. hèten befektetett 33-ig húztuk.

Extra kis súllyal, vagyis retardàcióval születtet 3,5 hèt utàn jöhetünk haza mert semmi komplikàció jem volt. Teljesen egèszsègss.

2014. dec. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az elejétől veszélyeztetett voltam, hamar nyílt a méhszáj is, 38. hétig húztuk. 3 napot voltunk bent, minden oké volt.
2014. dec. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bő 1újjnyi nyitott méhszáj miatt. Már 7 hete huzuk.
2014. dec. 9. 09:01
 5/9 anonim ***** válasza:
32. héten nekem is 1 ujjnyi volta méhszáj, mondjuk én nem tudtam feküdni, dolgoztam a 38. hétig és rengeteg magnéziumot ettem. 38. héten elsétáltam vizsgálatra reggel, majdnem 4 ujjnyi volt a méhszáj és semmi jele más a szülésnek. Bent tartottak és aznap délután megszületett burokrepesztés után, természetes úton 1,5 óra alatt. 4. napon engedtek haza. Szóval én azt gondolom így már, hogy ez teljesen egyéni, hogy kinek milyen méhszájjal meddig tart a terhesség. Nekem anno csak azt mondta a doki, hogy ne nagyon rohangáljak, ugráljak, többet feküdjek, mint álljak, vagy üljek (ez nem jött össze) és rengeteg magnézium.
2014. dec. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mi is ezt a 7 hetet bent töltötük a kórházba és még mindig bent vagyunk. Nem is engednek haza. Magnerot ott szedem 4 x2 szemet meg ha szükséges ampulába is kapom.
2014. dec. 9. 10:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem bőven kihúzzàtok...
2014. dec. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az elejétől fogva veszélyeztetett terhes voltam. Hat hetesen bevéreztem a petezsák mellett, szigorú fekvés+utrogestan. A 13. héttől szinte folyamatosan feküdnöm kellett, mert görcsöltem, keményedtem, a 16. héten már C 2000-es értéket kaptam. A 20-27. hét viszonylag nyugis volt, aztán a 27. héten erős jóslóim lettek, C 2100-as értéket mondott a doki. Magnéziumot kellett nyomatnom nagyon, mint már előtte is korábban. A 30. héten már befordult a fiam. Szinte minden nap jóslóztam. 36+5 hetesen született a fiam 3650 grammal és 55 cm-el, teljesen egészségesen. Hirtelen indult be a szülés, elfolyt a víz, de már nem volt értelme visszatartani. Csak papíron lett koraszülött. Ugyanannyit voltunk kórházban, mint bárki más. A körmei még nem nőttek ki rendesen, kissé vékonyka volt, de ennyi :) Mindjárt 1 éves lesz. :)
2014. dec. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsò hogy èrted hogy nem volt körme? Az èn 33 hètre 1200grammal született babàmnak bőven túlert. Mindig kiakadtam mikor kèrdeztèk van e körme, hogy hogyne lenne de akkor van ilyen?
2014. dec. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!