Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok, most...

7 hetes terhes vagyok, most léptem a hányós korszakba. Miután eszek az ki is jőn, pedig így is nehéz ennem. Ma 2x ettem keveset de ki is jött. Ez normális?

Figyelt kérdés
2014. dec. 9. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Én az első trimeszterben 6 kilót fogytam a sok hányás és étvágytalanság miatt. El fog múlni, hidd el. Próbálj könnyű ételeket fogyasztani, sok gyümölcsöt, nem fűszeres kajákat. Mindig csak piciket egyél, majd várj, és ha érzed hogy bent marad, akkor esetleg még egy picit. Tudom milyen rossz, kitartást!

Kórházba egyébként akkor kell ezzel menni, ha 24 óráig nem marad meg benned semmi.

2014. dec. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kitapasztalni, hogy mi az amit meg tudsz enni, és abból se nyomj be rögtön sokat egyszerre, mert még az is kijön, és kilőheted a listáról, a végén pedig nem lesz semmi amit meg tudsz majd enni. Kicsiket egyél, könnyen emészthető dolgokat, a lényeg, h próbálj meg nem sokat fogyni, és táplálni a babát. Én végighánytam szinte az egész terhességet, ha úgy érzed, inkább menj be a kórházba, ott rendbe tesznek.
2014. dec. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :) Háztartási kekszet eszegetek,abból is csak keveset.Nem szeretnék nagyon lefogyni,mert amúgy sem vagyok valami vastag,sőt..Tartok tőle,hogy baja lesz a babának.:(
2014. dec. 9. 14:32
 4/8 anonim ***** válasza:

A babának semmi, de semmi baja nem lesz, mert még így is neki jutnak a legjobb falatok, ha más nincs, téged bont le. :D (hülye megfogalmazás, de így van)

Szóval ami történik veled, az normális, de k. kellemetlen. De egyszer vége lesz!!! Erre gondolj. Nekem is elég sz.r volt az a két hét, de varázsütésre elmúlt. Kitartás!

2014. dec. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, én is háztartási kekszen életem.:) Meg banánon, néha a Kinley gyömbértől is jobb lett. Kitartás!
2014. dec. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget :) Nyugottabb is lettem.
2014. dec. 9. 14:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem ezek a dolgok váltak be:

- szigorúan felkelés előtt, még az ágyban háztartási keksz és valami innivaló, vagy hideg citromos víz, vagy meleg tea, kanál cukorral

- Kinley gyömbér nekem is segített néha az irodában, de ha minden kötél szakad, egy pohár kóla is jól tudott esni, és megnyugtatta a gyomromat

- Üres pirítós, szétfőzött rizs, főtt krumpli kis margarinnal


Kitartás, remélem, hamar elmúlik! Nekem a 8. héttől a 13. hétig tartott, de ebből 2 hét volt az igazán rossz, utána már el tudtam éldegélni a fenti dolgokon :)

2014. dec. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz a babádnak, "elszívja" Ő azt a tápanyagot,amire szüksége van. Később jobb lesz. Tesóm csak kakaós kevert sütit és hideg vizet tudott enni/inni mást semmit.3,5kg-os babája lett.Ne izgulj!
2015. jún. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!