Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes kismami vagyok. Ma...

29 hetes kismami vagyok. Ma nagyon keveset mocorgott a babám, és csak odalent éreztem. Lustább ma? Ez normális. Kb 6-7szer éreztem ma még csak.

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Ne aggódj,bár tudom,könnyű mondani. Én is paramami voltam. Az én babám sem szeretett mocorogni,amikor vacak volt az idő,akkor alig mozgott. Ha 6-7 alkalommal érezted,az jó. Lehet,hogy később sem fogja szeretni ezt az időt. Az én kisfiam pl. aluszékonyabb ilyenkor.
2012. nov. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj,a hat-hét nem olyan kevés+ akkor van gond,ha 24 órája nem ficánkolt,de mikor félek,hogy mondjuk rosszul aludtam,mondjuk háton,akkor mindig bekopogok az ujjbegyeimmel,és nekem arra reagál,vagy mozogj egy kicsit,nekem arra is visszajelez.Meg van néhány zene,amin mindig ficánkol,azokat bevetem,de a kopogás is elég szokott lenni, 36+1hkm
2012. nov. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!