Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent ez? Mi tortenhetett...

Mit jelent ez? Mi tortenhetett? Terhes lehettem?

Figyelt kérdés

2 hete csinaltam egy tesztet, ami halvany pozitivnak jott ki, viszont a teszt mikor megszaradt besargult es eltunt rola a masodik csik. Par nappal kesobb megjott a menzeszem. Arra gondoltam, hogy elso honapban meg nornalis, hogy megjott, edesanyam is igy volt anno velem. Viszont 3 napja tapasztalok pecsételő vérzést. Csinaltam egy masik tesztet viszont az teljesen negativnak jott ki. Terhes lehettem? Vagy az elso teszt volt rossz? Mi okozhatja ezt a pecsetelo verzest?

Elnezest az ekezetekert, telefonrol vagyok. Koszonom a valaszokat.


2014. dec. 10. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
48%

Pozi tesztről nem tűnik el a csík, szerintem nem voltál terhes. Nem normális terhesség mellett egy kicsit se vérezni, nagy felőtlenség ilyekor nem orvoshoz menni! Az, hogy te megmaradtál, az szerencse, de nem kéne erre hagyatkozni legközelebb, mikor ma már van gyógyszer, amivel megmenthető a terhesség.


Szerintem kicsit megzavarodott a ciklusod.

2014. dec. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
60%
Tisztázzuk: terhesség alatt nincs menzesz. Baromság, hogy van. A menzesz, mint fogalom nem fér össze a terhességgel. Vérzés lehet terhesség alatt is sajnos, de azzal mindig orvoshoz kell menni, mert nem normális. Főleg a kevés progeszteron okozhatja. Sokaknak így is megmarad a baba, de szoktak adni hormonpótlót, hogy a vetélés kockázatát csökkentsék. Szerintem vagy nem voltál terhes, vagy nagyon korai vetélés volt. Próbált megtapadni, de nem sikerült.
2014. dec. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!