Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy Boldog nagyi lehettem...

Gida50 kérdése:

Egy Boldog nagyi lehettem volna! 20 hetesen elveszítette a lányom a babáját! Szerintetek mi történhetett? Többi lent.

Figyelt kérdés
A lányom 26 éves, és tavaly év elején terhes lett , nagy volt az öröm ! 20 hetes koráig minden rendben volt, akkor el mentek a dokihoz hogy megnézze a nemét, kisfiú lett volna, viszont az ultrahangon nem látszott a baba egyik kis karja. A doki azt mondta hogy menjen igyon 1 dl colát, talán attól felébred, élénk lesz. Visszamentek, de sajnos nem volt látható :( Akkor megbeszélték hogy 3D megnézik, hát sajnos valóban nem látszott a kis karja :( Kapott 2 szem gyógyszert , és meg kellett szülnie a babát! Nagyon hősiesen végigcsinálta a szülést az én kicsi lányom ! A kérdésem hozzátok, hogy létezik, hogy az anyaméhbe leválik egy hurok és az rátekeredik a kis testrészére , és letépi ? a másik ami miatt történhetett , hogy egy fertőzés bejutott az anyaméhbe ! ? az orvosa ezeket mondta. Genetikai vizsgálaton is voltak , nem genetikus! Nagyon szomorú vagyok , mert már el telt egy jó pár hónap, és próbálkoznak is, hogy babájuk legyen , de nem tudom miért nem jön össze ! ? Lehet hogy még nem engedte el a lányom a babát ? Köszönöm ha válaszoltok.
2013. máj. 12. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
28%

A rubeolafertőzés csinál ilyet,esetleg macskaszőr.

Hidd el,hogy jobban járt így,mint egy életen át nézni és segíteni egy nyomorék gyereknek,aki ha nem lesznek szülei mit is csinál,ha dolgozni nem tud?? És nem tuti,hogy szellemileg is teljesen ép volt.

Nyugodjatok meg,próbáljatok túl lenni rajta.Nagyon nehéz,de muszáj.

2013. máj. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%

Nem lettél volna boldog,mert láttad volna a többi egészséges gyereket,miközben a Te unokád nem az.Ott lett volna mindig a vád a másik ellen,hogy ki tehet róla.

Ne sürgesd őket,ne szólj bele.Igen ,túl kell lenni rajta lelkileg,ami nem egyszerű,és ott van a félsz,hogy mi lesz ha....

2013. máj. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem is volt kérdés hogy mi legyen a babával ! Utána néztem a rubeola vírusnak , a tünetek amiket ír egyike sem volt a lányomnál !Mindegy , most már hiába keressük az okokat, tovább kell lépnünk , és bíznunk abban hogy minden rendben lesz ! Én pozitívan állok a következő baba elé, és a lányomon is ezt látom. Köszönöm hogy írtál.
2013. máj. 12. 18:41
 4/10 anonim ***** válasza:

Barátnőméknél is 20 hetesen kellett megszülni a babát, nem fejlődtek ki a testrészek, csak csonkok voltak. Indokot nem mondott az orvos, de a barátnőmék is átlátták, hogy jobb volt így, mert még ha meg is születik, az nem élet, pláne ha ők már nem lesznek!

Barátnőmék is próbálkoznak 1,5 éve, most talán ez a hónap sikeres volt, de ő sem tudja elengedni lélekben.


De szerintem ezermillió más oka lehet, amiért nem sikerült még, nem feltétlenül pszichés okokra kell gondolni. Ha a genetika rendben volt, akkor az a jobbik eset! Lesz babája, csak lehet, a nagyon nagy aggódás, és a baba utáni vágy gátolja. Én is, amikor görcsösen akartam a férjemmel, hőgörbét vezettem, testhőt mértem, már mindent csináltam, semmi sem történt... Nem gondoltam rá, lazán álltam hozzá, és egy jól sikerült romantikus este után csak egyszerűen szerettük egymást, akkor fogant meg a drágám :)

2013. máj. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem sürgetem őket,dehogyis , soha nem teszem nekik szóvá! ha ott lesz az ideje majd jön . Most utazgatnak, jönnek, mennek, sokat dogoznak. Köszönöm nektek.
2013. máj. 12. 18:49
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyet értek veled, nagyon sok oka lehet ami miatt még nem jön a baba, de türelmesek vagyunk, és már nem gondolunk rá minden nap. A lányom egy levelet írt , és kis csónakot csinált belőle, vízre tették , és elengedték a babájukat :(
2013. máj. 12. 18:58
 7/10 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babádhoz. Sok egészséget kívánok Nektek !
2013. máj. 12. 18:59
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a bizonyos hurok az amnion szalag. Nem letépi a testrészeket, hanem ahogy nő a baba elszorítja és így nem fejlődik. Egy kolléganőmnek volt ilyen, a baba nyakára és lábára tekeredett.
2013. máj. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szomorú!Sajnálom!Nem tudok segíteni a kérdést illetően,de kitartás!Jön az a baba ha már mindenki készen áll rá.
2013. máj. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
19%

Ez gyilkosság!

Nem sajnálom a lányod!


Nem agykárosodása volt, vagy teljesen végtag nélküli, hanem mindössze 1 karja hiányzott.

Még a terhességem alatt belegondoltam ilyenekbe, mi lenne ha...a lányod esetét véve és biztosan megszültem volna a kisfiút.

Felnőve érett férfiként hálásan csókolt volna kezet az édesanyjának amiért nem ölte őt meg, hanem világra hozta.

Persze könnyebb volt ezt az utat választani, de ne haragudj, én egyáltalán nem értem meg a lányod döntését!


Amúgy igen, valóban az amnionszalag okozhat ilyen és ehhez hasonló zavarokat.

2013. máj. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!