Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vélemények? 22hetes kismama...

Vélemények? 22hetes kismama vagyok utazni szetetnék 1000kmt de nem én vezetnék. Az orvosom megijesztett hogy vetéléssel járhat a rázkodas miatt. Valaki uazott ennyit? Persze szünetekkel és pihenőkkel

Figyelt kérdés

2014. dec. 11. 21:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%

Az orvos nem mondott hülyeséget.

Ha itt 10-en azt mondják, hogy nem lesz semmi bajod, akkor kockáztatsz?

2014. dec. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha az orvos is beleegyezik!! Mi nem látunk beléd, de ő igen. Lehet h e.ü. oka van annak h azt mondta amit!
2014. dec. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
51%
Repülővel utaztam 19 hetesen, orvos áldását adta, autóval nem indultam volna sehová.
2014. dec. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem eüs okbol mondta ez az ő véleménye 50%-50%ek szerinte.
2014. dec. 11. 21:21
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
hát ha 50%-t mondott rá,én nem mennék helyedben.. de te tudod.
2014. dec. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
Azért tuti nem 50% az esély, ha amúgy nincs gond, de eszembe se jutna, ha az orvos nem javasolja, ne menj szerintem.
2014. dec. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%
Én mentem. :) 2009 augusztusában voltam 16 hetes terhes, de már januárban le lett szervezve az utazás Görögországba barátokkal. Ki volt már fizetve meg minden, és mindenki tűkön ült már. Gondolhatod... :) 1100 km-t mentünk összesen (mármint csak oda volt ennyi persze), az akkor még meglehetősen borzalmas állapotban lévő Szerbiai autópályán keresztül. Az orvosom áldását adta a dologra. Nem is volt semmi gond az ég világon. Eleinte persze nekem is megfordult a fejemben, hogy lemondjam-e, de végül örülök, hogy nem tettem. A méhszáj is végig zárt maradt, a kislányom szépen fejlődött. Most várjuk a kistesót, és én bizony ma is bevállalnám... :)
2014. dec. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

MIVEL utaznál, ami annyira rázkódik, hogy vetélét okozna? Mert hacsak nem földes úton traktorral vagy rugó nélküli autóval, akkor nem valószínü.


A helyedben megkeresnék egy másik orvost is, mert eddig mindenhol azt hallottan, hogy a 20-30 hét között van a legkevesebb esély bármilyen problémára, és az utazásokat ilyenkor tartják a legkevésbé problémásnak.


Persze ha veszélyeztetett terhes vagy, vagy egyéb gond van, akkor érthetö, de másként nem igazán.

2014. dec. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudnál szakaszosan menni? Pl. 500 km, hotelben alszotok, majd a másik 500 km. De ez így egyszerre soknak hangzik. Ha mégis mész egyél igyál az úton rendesen, barátnőmnek kisebb problémája volt abból hogy kb étlen szomjan tett meg kocsival nagyon hosszú utat.
2014. dec. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ó igen, szinte már vártam egy hasonló frusztrált ősanya beszólását. :-D Szóval. Mivel a az orvosom megnyugtatott, hogy nem nem lesz baj, csak sokszor álljunk meg pihenni, igyak eleget, stb, ezért uram bocsá' én megbíztam benne. Ha azt mondta volna, ne menjek, nem tettem volna. De így tárgytalan a "mi lett volna, ha", mert nem lett semmi, teljesen igaza volt. Most már mit agyaljak rajta? Az orvosom sem parázta túl, így én sem. Tudom, RETTENETES anya vagyok, borzasztóan szégyellem magam. :-D
2014. dec. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!