Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama, aki...

Van itt olyan kismama, aki Nutrilite vitamint szed?

Figyelt kérdés
Jónak találjátok?
2014. dec. 10. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Tavasz végén, nyár elején lettem várandós az első két gyermekünkkel és az orvosom azt mondta, h nem kell semmi, csak folsav. Azért én a Napontát szedtem :)

Most még csak a 6.hétnél tartunk, az orvosom ugyanaz, de azt mondta, h mivel télen kezdem a terhességet, szedjek Elevitet vagy Gravidát :( nagyon nem kéne híznom, így is van rajtam bőven felesleg, ezért nagyon tartok ezektől a vitaminoktól...

Eddig szedtem Napontát, Omega 3-at, Glükozamint, Ca-Mg-D vitamint, de egy hete kb.nem tudom leerőltetni őket, így csak a folsavat szedem :(

2014. dec. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Floriana válasza:
Van két gyermekem, lányom 3, fiam 1 (ma van a szülinapja) Lányomnál majdnem mindent próbáltam, mert hánytam tőlük... ez volt 2013-ban. Gravida, femibion és ittam azt a kismama vitamin italt nem tudom a nevét. Nagyon vashiányos voltam 3 félét próbáltam végül feladtam mert eszméletlen szorulásom volt... Most a fiamnál 2015-ben az alapcsomagot szedtem (naponta, k-mg d, omega 3 (napi 3-at!!) , és még vas-folsavat. Az orvosom nem hitt a szemének... azt mondta a 20 hetes vérkepnél hogy nem szükséges csak napi 1 vas mert sosem volt ilyen jó a vérképem!!! Na engem meggyőzött főleg hogy nem volt szorulásom. A szülészorvosom azt mondta hagyjam abba a vitamint a 34. Héten mert olyan nagy volt a fiam! 4 kg-val született így hogy abbahagytam! Terhessegem alatt minden rendben volt, és energikus voltam, jókedvű! Szüléskor is minden rendben ment. A fiam csecsemőkora óta a bőrén keresztül viszem be az omega3-at. (Kibököm a kapszulát is belemasszírozom a nyakába) Komáromi védőnőnél lehet érdeklődni... aki nem hiszi. 4 hónaposan és 3 hetesen a fiam mászott, és megült! Azóta is nagyon gyorsan fejlődik, értelmesebb az átlagnál és egy tündér! Ez egy kicsit hosszú lett!!!
2017. jan. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!