Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Júliusra kiírt kismamik, hogy...

Júliusra kiírt kismamik, hogy vagytok mit éreztek, mekkora a babátok, izgultok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 18. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia, én 32. hétben vagyok, de valósznű, hogy nem húzom ki addig. Kinyíltam sajnos és sokat keményedek a magnézium mellett is, de egy 3 évessel nem lehet pihenni...Az orvos most még hazaengedett, de két hét múlva nem fog-azt mondta, kell egy kicsit feküdnöm, addigra biztos teljesen kinyílik a belső méhszáj is. Elég frontos vagyok, most pl ezt az egyszer esik-egyszer süt a nap eléggé rossz, szédelgek. Mondjuk kicsit alacsony a vérnyomásom. A cukrom viszont lehet, hogy magas, de eddig 3 vizsgálaton a vércukor jó volt, csak a vizeletben van. Egyik orvos szerint nem jó, másik szerint semmi gond. Nem tudom. Ja, és ma még a savam is extra sok, refluxos vagyok és így már nehéz gyógyszer nélkül, el kell kezdenem a Zantac-ot. A kislányommal is azt kaptam a kórházban(vele is kellett feküdnöm, megindult 2*, végül 36 hétre született 3100 g 48 cm-rel.)

Most nem tudom mekkora a baba, 30 hetesen kb 1800 gr-ot mondtak, nagyon teker és rúg, a lábait sajnos a bordáimhoz akasztja be. Igen, kicsit izgulok, nehogy ő is meginduljon előbb, legalább még 2-3 hetet kibírhatna a bébi.

2013. máj. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a 33. hétben vagyok, kislány. 3 hete voltam 4D-n, ott 1400 grammot mondtak. Külsö méhszáj nyitva és sokat keményedek. Egy hét múlva megyek dokimhoz, ott sima uh van. A 28. héten lent volt a feje, jól nyomott is és feszített de azóta visszafordult, így könnyebb. Inkább azért izgulok mert nincs minden megvéve, elökészítve..de remélem még van 6 hetem.
2013. máj. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok

izgulok igen százzal :))

Te?

2013. máj. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én 30 hetes vagyok, kisfiam lesz. helyes, egészséges baba, rengeteget mozog, rúg, stb. sajnos a súlyát nem mondták, emiatt bánkódom is egy kicsit. eddig nekem elég sok problémám volt, így most felüdülés a korábbiakhoz képest minimális tünetekkel terhesnek lenni. a gerincem fájdogál az egyre nagyobb súlytól, a többi elenyésző, szinte már észre sem veszem. mst végre gyógyszereket sem szedek. még vár ránk egy költözés, a babaszobát már a másik lakásban rendezzük be. azért azon izgulok, h minden készen legyen,mire érkezik a baba
2013. máj. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Ma vagyok 33 hetes. Kislányunk lesz, első baba. :)

Sajnos súlyt nekünk sem mondtak az utolsó ultrahangon, de a BPD, AC, FL méretei jók voltak.

Nekem a vérnyomásommal vannak gondok, de úgy néz ki 3x1 dopegyt mellett kezd beállni. Vizesedik a lábam, de fehérje szerencsére nincs a vizeletemben. Néha van egy kis hányingerem, de amúgy jól vagyok. Mostanában sokkal erősebben mozgolódik a kisasszony. :)

Nagyon várom már, hogy velünk legyen.

És te hogy vagy?

2013. máj. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok, bocsi, hogy most írok, nővérem meglepett azzal, hogy haza jött:) Én sem tudok pontos súlyt, a 28. héten volt 1072, most 30 het plusz 5 naposak vagyunk, fiú lesz, nekem is eleg sokat mozog, a labat a bordám alá nyomja, a hátam nagyon fáj, és ráadasul vérszegeny vagyok, elég sokat vagyok rosszul. Nagyon izgulok, néztem videót szülésről, hát megbántam. Jövőheten megyek dokihoz, remélem minden rendben van, mert a napokban elég sok folyásom van, semmi szag, és nem is viszket, eddig nem volt ilyen sok, olvastam, h ilyenkor tetőzik, de attól is lehet, h kinyilik a mehszáj. Remélem minden rendben. Boldog babavárást mindenkinek :))))
2013. máj. 19. 21:41
 7/7 anonim ***** válasza:
31+6 hetes vagyok, a bébi ehhez képest két héttel nagyobb az UH szerint. A legutolsó (27. hetes) 4d-s uh-n 1220gr. volt. Egyelőre élek, bár egyre nyűgösebb vagyok, állandó főzési és ezzel járó "etetési ingereim" vannak aminek a párom nagyon örül. :-D Nem birok egy helyben ülni, állandóan teszek-veszek, takarítok, rendezgetek. Lehet ez lenne a fészekrakó ösztön? :-D Aludni már nehezen tudok és egyre gyakrabban keményedik a hasam magnézium szedése mellett is. Kicsit aggódom a bébi miatt, mert még mindig nem fordult be. Tudom, hogy valakinél az utolsó hétben vagy 1-2 napban történik, bennem akkor is van egy kis félsz emiatt.
2013. máj. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!