Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Remény!? Hogyan sikerült,...

Remény!? Hogyan sikerült, mennyi időn belül újra a baba? Hogyan dolgoztátok fel a vetélést?

Figyelt kérdés
2014. dec. 12. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:

2012.szept.1.-én vetéltem el spontán (nem volt vmi rendben,mert 8 hetesen nem volt szívhangja,missed abra akartak küldeni,pont költöztünk,elvoltam keseredve,már nemérdekelt semmi,cipekedtem,és emiatt elment a baba,de útólag azt mondom,hogy ennek így kellett lenni,és jobb volt így,mint egy missed ab!) utána nem védekeztünk,és 1,5 évre rá lettem terhes,most itt szuszog a kiságyban :-)

De hozzáteszem,hogy én azért nem estem teherbe hamarabb,mert vékony volt a méhnyálkahártyám.Miután megvastagodott,azonnal teherbeestem.

2014. dec. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A missed ab után 3 hónapig védekeztünk,utána a 2. próbálkozós hónapban fogant meg a baba :)
2014. dec. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
oktoberben vesztettem el a babam,mutottek!A ferjem bent sem volt velem a korhazban,mert mar egy ket hettel elotte elhagyott egy koleganoje miatt!Elvaltunk!Most kisbabat varok,mar 6honapos vagyok az uj paromtol :) Hidd el,ha itt az ido konnyen jon :) en tavaly azt hittem h remenytelen h egyatalan legyen gyerekem es megegyszer eljussak oda valakivel es tessek :)
2014. dec. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem is tavaly áprilisban volt egy 8hetes elhalásos terhességem,előtte 3hét kórház szörnyű volt,élt a baba,aztán volt egy rosszindulatú hematómám(vérömleny)ami miatt elhalt a pici.Talán életem legrosszabb éve volt,ab utáni próbálkozások mind csődöt mondtak énmeg mint a kisangyal teszteltem már mensi előtt:/,aztan évvégére azt mondtam mikor 1hetet késett de mégis megjött hogy nemlessz nemkell baba.5hónapra elkellett utaznom páromtól tesómékhoz külföldre,most júniba jöttem haza,és júliba teherbe estem:) 23hetes a kis pocakbérlőnk és nagyon jó érzés a mocorgása mindene hogy mégis sikerült!

Tudom milyen nehéz elviselni a fájdalmat és szerintem sose lehet elfelejteni egy ilyet,de ha itt az ideje és megfogan minden cseppje boldogság:)!Szerintem ab utáni gyógyulás is sokat segit én nemvártam 3hót:/ most sztm ezért is sikerült mert 5hó sex nélkül helyretett..

2014. dec. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!