Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
28 naposak a ciklusaim ,nagyon szeretnenk mar kisbabat ez lenne a 3 honapi probalkozas,menstruacio utan 5 nappal volt az aktus,azaz a ciklusom 10.ik napjan,a mensim 5 napig tart.Lehetek terhes?
2014. dec. 12. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:

esély mindig van rá..

ne kezdj ovuzni,meg görbézni,meg mittudomén.. csak kétnaponta,vagy naponta legyetek együtt ahogy jól esik!

ne stresszelj rá!

nekünk a 3.hónapban sikerült!

38hkm

2014. dec. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt :-) hat mar nagyon varjuk a picit :-)
2014. dec. 12. 18:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért 3 hónap nem számít soknak, szóval nyugalom. Van akinek összejön hamar, van akinek nem. Szerintem se hőmérőzz, az ovudat nagyjából úgyis tudod, ha érzed, akkor még jobb, én pl. olyankor nagyon akarom a szexet, úgyhogy én mindig pontosan tudom, hogy ovum van.
2014. dec. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mellesleg menstruáció után 5 nappal egyáltalán nincs nagy esélye a terhességnek, regisztrálj a ciklus.hu-ra, ott legalább azt látod, hogy nagyjából mikor jöhet össze.
2014. dec. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!