Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy próbálna megfordul...

Lehet, hogy próbálna megfordulni, de nem tud?

Figyelt kérdés
31 hetes kismama vagyok. Eddig mindig medencevégű volt a babám az ultrahangokon, érzem is, hogy folyamatosan lent rugdos. A napokban olyan furcsa feszítő érzést érzek néha, meg nyomást, és picit deformálódik a hasam is közben, mintha meg akarna fordulni szegénykém, de lehetséges, hogy nem tud? Mozgást ugyanúgy lent érzek. Valakinek hasonló volt/van?
2014. dec. 13. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen fordulhat! Megtud fordulni ;)
2014. dec. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem, hogy nem lesz helye megfordulni, az összes uh-n medencevégű volt, de a héten összejött neki! 38hkm
2014. dec. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az szep teljesítmény a babadtol utolso! :D

Nekem 33-34 hetesen fordult valamikor lefelé.

38hkm

2014. dec. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31 hetesen még van helye. Később is meg tud fordulni. Az én lányomnak a 37. héten sikerült.
2014. dec. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

én nem a hely hiányára gondoltam. tudom hogy akár az utolsó napokban is megfordulhat.

arra gondoltam, hogy esetleg valami megakadályozza abban, hogy megforduljon, ezért nem jön neki össze. már ha tényleg ezt érzem. például a köldökzsinór...

2014. dec. 13. 17:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem tegnap volt hasonló, annyi különbséggel, hogy a pici harántban van. Messziről lehetett is látni, nem olyan volt mint a csuklás, hanem mintha rángatták volna oldalra, de mindig visszaugrott a helyére.

29hkm

2014. dec. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!