Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzati szívhang figyelővel...

Magzati szívhang figyelővel milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Megérte az árát? 12+3 hkm
2014. dec. 13. 16:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem meg! Én használtam vettem 5 ezerért! Ha nem úgy éreztem mozogni, csak ráhallgattam és megnyugodtam! :)
2014. dec. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
12 hetes kor előtt is lehet használni?
2014. dec. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én szintén használtan vettem 5000-ért. :) amióta megvan, nyugisak a napjaim. :)) 14 hetesen vettem azt hiszem, vagy 15 és egyből megtaláltam vele, bár eleinte eltartott egy ideig. :) most már persze mocorog, de sokszor van lusta napja, és akkor is sokszor behallgatózok, hogy minden okés-e. :) nekünk az Angelcare van. Szerintem nagyon megéri! :)


28 hkm

2014. dec. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%

Komolyan kérdezem: minek???

Mi lesz a következő, házi UH???

2014. dec. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Abszolút megérte. 11 hetesen vettem, egy vetélés után. 16 hetesen bementem a kórházba, mert nem találtam. Mondták, hogy hülye vagyok. Bár hülye lettem volna...
2014. dec. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Kiegészítem. Előtte is volt, hogy pont nem találtam, de pár óra múlva igen.
2014. dec. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én is halva szültem egy babát, mert nem vettem komolyan, hogy nem rúgott 2 napja. Mindenki csak ezt mondta, hogy pihen, meg front van meg eső van stb. Hülyeséget beszéltek. Most óvatosabb leszek, és ez megnyugtatna. Örülök, hogy sokan alátámasztottátok azt, ami az én véleményem is volt róla.
2014. dec. 13. 17:31
 8/15 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem kedves kérdező, hány hetes volt? Sajnálom nagyon!
2014. dec. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem is van, mondjuk én még 15hetesen sem hallottam vele rendesen, de a 20.héttől már könnyebb megtalálni! Most 34hetes vagyok, de néha még most is keresgélnem kell. 9000-ért vettem a Tégelben. Én enélkül már felrobbantam volna, mivel a picurkám nagyon lusta baba és ez mindig megnyugtat és nagyon jó dolog!
2014. dec. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon jó volt, hogy megvettük, 14 hetesen vettük, előtte volt már vetélésem, amíg nem éreztem mozogni naponta ráhallgattam pár másodpercre és nyugodt voltam. Később mikor lusti volt vagy aggódtam valami miatt.
2014. dec. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!