Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amíg nincs szívhang, nem küld...

Amíg nincs szívhang, nem küld az orvos vérvizsgálatra? Vagy orvosa válogatja?

Figyelt kérdés

Volt egy missed ab-om. Most 6+1 napos vagyok az utolsó mensihez képest (ált. 28 napos a ciklus vagy rövidebb)

Még nem voltam a nőgyógyásznál. Tudom, még korán van.



2014. dec. 2. 19:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Én csak a 16. hetire kaptam beutalót. Ez volt az első vérvételem a terhességem során. Rengetegszer látott orvos, van saját dokim, járok a klinikára, védőnőhöz és a központi terhesgondozásra. A beutalókat nálunk a központi gondozóban adják, ahol csak akkor fogadnak, ha már túl vagy a 12. heti UH-n. De barátnőmet az ország másik részén már egész kora terhesen elküldték egy általános vérvételre, tehát vannak eltérések. Azt hiszem amúgy, három kötelező van, 16. hetesen, 24. hetesen és 36. hetesen. Nekem most a 16. hetesen az általános vérkép mellé kértek vércsoport meghatározást, anti D-t, toxoplazmát és hepatitiszt. A 24. hetesnél a cukorteherlés lesz az extra vizsgálat.
2014. dec. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!