Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18+2 napos terhes vagyok...

18+2 napos terhes vagyok ikrekkel, és nem érzem a mozgásukat, ez baj?

Figyelt kérdés

Ha jol emlékszem 1-szer 16 hét környékén éreztem először, egy olyan volt mintha kapargatnának belülről, azóta semmi, persze a hasam ugy érzem meg hogy nyulik belül valami, de hogy ők lennének, semmi... Ikreknél nem kellene már éreznem? még nem voltam a 18 UH lehet hogy baj van??

Köszönöm..


2014. dec. 15. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Hányadik terhesség?


Nekem első terhességből lettek ikrek, és 20 hetes elmúltak, mire elkezdtem érezni őket.

Második terhességemnél 18 hetesen éreztem meg az egy szem baba mozgását. Mindegyiküknél mellső falon tapadt a lepény, ez is számít.


Nincs semmi baj, nyugodj meg.

2014. dec. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Első babák, természetes úton, hátson tapadnak, de ma olyan volt mintha alul a hasamnál éreztem volna valamit, evés után, mintha megrugott volna :) de nem vagyok benne biztos :)
2014. dec. 16. 11:16
 3/4 anonim ***** válasza:
na látod :) minden nap egy kicsit erősebben és hosszabban fogod érezni, de az is előfordul még ilyenkor, hogy 1-2 napig nem érzel megint semmit (havazáskor pl. sok magzat lustább).
2014. dec. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2014. dec. 17. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!