Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes kismama vagyok és...

24 hetes kismama vagyok és nem híztam alig csak 3 kilót, ez nagy baj, a hasam viszont szerintem elég nagy, elevitet szedek, de étvágyam nem nagyon van, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2007. okt. 27. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a 3.hónapban kezdtem egyáltalán hízni, most a 8.hónapban vagyok, mostanra már 13 kilót sikerült felszednem.Ennek javarészét az elmúlt 2 hónapban.A babámat pont a héten nézték a 32.heti ultrahangon és teljesen szabályos a súlya és a méretei. Ha van étvágyad, megindul majd a hízás, csak idő kérdése.
2007. okt. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Jó ilyet hallani, kicsit irígykedem is. Én a 25. hétben vagyok és híztam 18 kilót. Ez nem ok, a tied jó:)
2007. okt. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! én most várom harmadik babámat az étvágyam tökéletes megeszek mindent ami kellaz elsö babával 19kilót hiztam ,a másodikkal20kilót és most 33hetes terhesen még csak öt kilót pedig mindent megeszek .A védönö azt mondja teljesen normális dolog a baba nö szépen a testem pedig ugy érzi ez igy jó.Grat a babához:)33hetes kismama:)
2007. okt. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, hát én is irígy vagyok egy kicsit. 27 hetes vagyok 17 kiló plusszal meg egy csomó vízzel a lábamban. Örülj neki, hogy egyelőre csak ennyit híztál. Az első babámmal én is 9 kilót híztam, nem is jelentett gondot visszanyerni a régi formám.
2007. okt. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!