Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megérzések a szülés időpontjáv...

Megérzések a szülés időpontjával kapcsolatban- Ti hogy voltatok vele?

Figyelt kérdés
Első babám várom, 31. héten járok. Nagyon aktív baba, sokat mozog, fájdalmat is okoz olykor, 1 héttel nagyobb a koránál. A hasam is elég nagy, mindezeket összevetve van egy megérzésem, hogy nem fogjuk kihúzni a kiírt dátumig.

2014. dec. 15. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
A lányomnál én is éreztem,hogy nem húzzuk ki a végéig.Így is lett 37.héten született.A fiamnál is azt hittem előbb meglesz mint a lányom,de ott nem jött be kiírtnapon született.
2014. dec. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én tuti biztos voltam benne, hogy túlhordom, 3 héttel korábban született.
2014. dec. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én biztos voltam benne,hogy 38.héten megszületik a lányom. Hát nem:) Gondoltam akkor,hogy na a 39.héten már tuti:)

És.... Nem..

40+1 hetes vagyok, a kisasszony nagyon elvan odabent!

2014. dec. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100% biztos voltam benne hogy vagy a 38 vagy a 39 héten fogok megszülni.Ehhez képest ma töltöttem a 40. hetet és még mindig semmi,sajnos...
2014. dec. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13:49es látom teljesen egy cipőben vagyunk :D nállunk is kiscsaj lesz,de semmi jele hogy ki szeretne jönni...a 100% biztosra érző voltam :)
2014. dec. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első gyerkőcnél azt éreztem csak hogy pár nap van a szülésig, 39.hétre megszületett. Második gyermekünknél megbeszéltem vele, hogy legalább édesapját várja meg még hazaér, hogy velünk legyen. A kiírt napon született. Most a harmadiknál én már az eleje óta azt érzem hogy hamarabb lesz meg. Holnap töltöm a 32. hetet, szombaton olyan jóslóim voltak, hogy csak pislogtam, folyton keményedik a pocak minden megmozdulásomnál. Mindez persze nem jelenti azt hogy valóban tutira hamarabb jön, de nekem még mindig meggyőződésem. Ja nekem is hatalmas hasam van, van olyan aki azt hitte karácsonykor szülök. 28 hetesen voltam 4dn, akkor két héttel nagyobb volt a koránál. De úgyis ők döntik el meddig akarnak bent maradni.
2014. dec. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Biztos voltam benne, hogy hamarabb szülök, mint a kiírt. Ehhez képest 6 nappal vittem túl.

A 2. lányommal tudtam, hogy nem fogom végig vinni, programcsászárra voltam előjegyezve. Na ehhez képest 1 héttel hamarabb beindult a szülés, nem volt idő a császárra. :)

2014. dec. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A férjemmel mi is biztosra mondtuk,hogy 38.hét környékén születik,hát már 39 vagyok,és semmi.. Se jósló,se fájás,se hakeményedés. méhszájérték 3000 :D
2014. dec. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Meg voltam győződve arról, hogy túl fogom hordani a lányomat, még tippem is volt, hogy melyik nap születik meg.

Ehhez képest a kiírt időpont előtti napon született meg, meg is lepődtem rajta, annyira hittem a túlhordásban, hogy meg sem fordult a fejemben, hogy "időben" is szülhetek

2014. dec. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!