Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes kismama vagyok....

17 hetes kismama vagyok. Mitől illetve mi okozhat alhasi fájdalmakat a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál és a babával minden oké, de mégis fáj a hasam. Pihenést fekvést javasolt, de van egy 20 hós kisfiam aki mellett nem igazán lehet pihenni.
2014. dec. 16. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Nálam dettó ugyanez a helyzet.

19+5 hetes kismama vagyok.

Múlt hét pénteken enyhe menstruációs görcseim voltak kb 1 órán át,fekvés ellenére is.

Még az nap elmentem dokihoz,nekem is pihenést és napi 3x2 magne b6-ot javasolt.

(Eddig is ennyit szedtem egyébként.)

Azt mondta ha nagyon nem múlik akkor menjek vissza,de ilyen előfordúl terheseknél.

Azóta görcs nem volt,de megerőltetésre,sok mozgásra enyhén fájdogál a hasam alja.


Tényleg csak a pihenés marad,jobb ha megpróbálsz olyankor picit pihenni.


Jobbulást!

2014. dec. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Csak elég nyugtalanító ez az egész főleg hogy az első terhességemnél semmi gond nem volt. Én is szedek gyógyszereket amiket felírt meg amennyit lehet pihenek és tényleg hát ha jobb lesz.
2014. dec. 16. 15:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Szivesen.

Minden rendben lesz meglásd :)

Légy mindig pozitív.


Én az elején veszélyeztetett lettem méhszájon fekvő lepény és az ebből adódó vérzés miatt,de mostmár jó helyen van.

Én akkor is próbáltm pozitív lenni,abban a helyzetben.

Most is igy állok a dolgokhoz,betartom amit mondanak és szeretettel várom a picikémet.


Te se aggódj,hisz a babád jól van!

2014. dec. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!