Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Esztergomi, Dorogi kismamák...

Timeaoszvald kérdése:

Esztergomi, Dorogi kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés

2014. nov. 25. 14:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Zita. Esztergomi vagyok, 36 hetes.

Nehezen bírom, alig várom hogy szüljek.

Te hol tartasz? Hogy vagy?

2014. nov. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szia***

Bocsánat okostelefon okoskodik :)

2014. nov. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
én dorogi vagyok ,és 22 hkm , viszonylag jól bár még dolgozom (irodai) ugyhogy annyira nem leterhelő de fáradok :( mindjárt elalszok a gépnél :) rugdos a pici ezerrel..neked már nincs sok hátra de jó neked:) mikorra vagy kiirva???én márc 30
2014. nov. 25. 15:20
 4/17 anonim ***** válasza:
December 25re vagyok kiírva, remélem előbb meglesz. Programozott császár lesz, csak még dàtumot nem tudok. Esztergomba fogsz szülni? Kinél?
2014. nov. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Csatlakozok :)

Esztergomi vagyok:) 37 hetes múltam.. Nehezen bírom már.

Nagyon-nagyon várom a pici érkezését:) Mindig mondom a kis cseppemnek,hogy "anyának is kényelmetlen-babának is kényelmetlen" nem e akar kicsit hamarabb kibújni?!:)

Egyébként dec.17-re vagyok kiírva.. Én Budapesten szülök.

Sajnos itt a környéken nem találtam normális jó szülész-orvost.

2014. nov. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
4-es kérdező nemtudom még tanácstalan vagyok ez ügyben annyi mindent hallottam esztergomról nemtudom mitévő legyek pedig mostmár lassan elkell döntenem :( te kinél szülsz???és itt esztergomban?
2014. nov. 26. 10:33
 7/17 A kérdező kommentje:
5-ös kérdező de cuki vagy :) ez aranyos amit leírtál ,szegénykém elhiszem ,hogy már nehezen viseled a végén jársz,lassan énis elérem majd azt az időszakot , had kérdezzem meg ,hogy neked fogadott orvosod van pesten?? mert én tanácstalan vagyok még ez ügyben ,néztem már Pesten korházakat de nem javasolt még senki semmit sem:( ha fogadott orvosod lesz akkor az kb mennyibe kerülne??
2014. nov. 26. 10:35
 8/17 anonim ***** válasza:

Én itt fogok szülni, sajnos sokat voltam kórházban a terhesség alatt.


Így volt szerencsém megismerés a dokikat, egy kivételével 100%igmegvagyok elégedve, pedig nincs fogadott dokim!.

Úgy döntöttünk nem is fogadok, annak fogok adni aki császároz

2014. nov. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok!


Fogadott dokim van! A Margit-kórházban fogok szülni és 100.000 a tarifája.

A magánrendelése/terhesgondozása nem a kórházban van. Alkalmanként 8000Ft. A párom ismerőse ajánlotta egyébként nekünk őt.

2014. nov. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

4-es !

had kérdezzem meg miért programozott császár?

2014. nov. 27. 09:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!