Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhes vagyok. Most...

10 hetes terhes vagyok. Most hagytam abba a cigit. Késő?

Figyelt kérdés
Nem tudtam egyből letenni. Így a 4. hét óta folyamatosan kevesebbet szívtam, míg mára jutottam el odáig hogy már nem gyújtok rá! Előtte napi 10-15 szálat szívtam! Késő lehet ez már? Van lelkiismeret furdalásom emiatt, de az ő érdekében letettem. Normális válaszokat szeretnék, nem beszólásokat! Köszönöm!

2014. dec. 17. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem késő.

Jó, hogy még a 12. hét előtt le tudtad tenni, a méhlepény körülbelül akkorra alakul ki, innentől lesz a baba közvetlen összeköttetésben veled.

A dohányzás főleg azért okoz károkat, mert a méhlepényt tönkreteszi, idő előtt elöregíti, ezért a nagy arányú koraszülés. Valamint a méreganyagok még nem jutottak át a babád szervezetébe.

Amúgy meg, 10-15 szálat nullára redukálni 6 hét alatt, az szép teljesítmény.

2014. dec. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Sosem késő! Boldog babavárást.A.
2014. dec. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Sosem késő!
2014. dec. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Sosem késő! Gratulálok! Nagyon ügyes vagy! :))
2014. dec. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jajjj köszönöm hogy megnyugtattatok! Igen, nem volt egyszerű, de az elsőre leteszem nem működött! Így úgy döntöttem hogy szépen fokozatosan lerakom! Köszönöm, remélem minden rendben lesz!
2014. dec. 17. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!