Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki hasonló helyzetben...

Encsi22 kérdése:

Volt valaki hasonló helyzetben terhesen?

Figyelt kérdés

Menzesz szerint 11+4 hetes terhes vagyok kedden voltam ultrahangon és aszt mondta doki, hogy a méretek szerint akkor töltöttem be a 12 hetet, viszont a méretek agasztanak

a CRL : 54,32...ezzel semmi gond de a NT:0,12, MC:55,37, AC:44,04 ,BPD:15,53 ezek viszont agasztanak....Doki aszt mondta minden ok...de nem tudom....2 vetélés után vagyok



2014. dec. 18. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az orvosnak nem hiszel,higgy nekem!Minden oké:)
2014. dec. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jobban kéne bíznod az orvosban. Az h mensi és UH szerint nem stimmel azzal nincs baj. Másnak is van h egy héttel le van maradva vagy éppen egy héttel több. Mivel nem könyv szerint fejlődik a baba teljesen pontosan.


Keress orvost akiben teljesen megbízol.

2014. dec. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az én dokim beteg es nem rendel még jó darabig...benne bizok, viszont akinél most voltam az nem volt szimpi...köszi a valaszokat
2014. dec. 18. 15:11
 4/4 A kérdező kommentje:
Azzal amugy semmi bajom, hogy 11 helyett 12 vagyok csak NT 12 hetesen 30 nekem meg csak 12...ez agaszt egy kicsit
2014. dec. 18. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!