Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki hasonlo helyzetben...

Volt valaki hasonlo helyzetben 4 hkm vagyok,3hete kohogok, Arcureggyulladas, rontgen, ful-orr gegeszet, levofloxian antibiotikumot kaptam, majd Zinnat 500 antibiotikumot. Volt valaki így? Nagyon aggódok! Nogyogyaszom 2het mulva var.

Figyelt kérdés

2014. okt. 31. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a mindent vagy semmit van még érvényben. Szóval ha a baba károsodna, nem maradna meg. Az antibiotikummal nem ártasz neki, terhesség alatt is szabad őket használni. Ugye nem ész nélkül, orvosi javallatra, indokolt esetben. Na de a tiéd eléggé indokolt. Pihenj sokat, gyógyulj meg mielőbb.
2014. okt. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönom, remelem nem lesz gond, jo lenne ha elmúlna mar ez a betegeskedes...
2014. okt. 31. 21:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ez volt, megfázás, köhögés a 3. hétre lett egy arcüreggyulladásom, ekkor töltöttem a 13. hetet és antibiotikumot kaptam rá. Azt mondta a doki, hogy ez már elég indokolt esett, mert nehogy rosszabb legyen. Nem volt semmi belőle, nyugodj meg és gyógyulgass! Jobbulást!
2014. okt. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, probalok sokat pihenni...
2014. nov. 1. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!