Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pécsen az Édesanyák u-i...

Pécsen az Édesanyák u-i Klinikán lehet képet kérni a 18 hetes kötelező ultrahangon?

Figyelt kérdés

Ha, igen akkor fizetni kell érte? mennyit?

(hallottam olyat hogy előre be kell fizetni csekken, ez igaz?- Pécsen is igy működik?)


2010. febr. 2. 18:01
 1/5 LN09 ***** válasza:

Szia!

Én minden alkalommal kapok képet, ha viszek pendrive-ot. Sok doki nem rakja rá a gépre, fél, hogy virusos lesz... Képet nem mindig adnak, csak ha van fotopapir és tinta ( sosincs ) Amúgy asszem olyan 500 ft egy kép.

2010. febr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, akkor viszek pendrive-ot, én most megyek először a klinikára. és a képet a dokinál kell kifizetni, akkor, vagy valahol máshol előre vagy utólag?
2010. febr. 2. 20:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! 500 Ft/ kép, Uh után kell fizetni a dokinak, vagy asszisztensnek. Én mindig szóltam Uh-közben, hogy kérek sztárfotót :)
2010. febr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 LN09 ***** válasza:

Első vagyok!

Szerintem is dokinak vagy asszisztensnek kell fizetni, bár nekem soha nem adtak képet arra hivatkozva hogy nincs patron vagy nincs papir... Szegény a klinika :)


Én viszem mindig a pendrive-ot és ahogy bemegyek automatikusan nyomom a doki kezébe :)

A Kovács Kálmán doki nem rak rá képet, ha esetleg hozzá jársz.

2010. febr. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 LN09 ***** válasza:

Ja jó tanácsként: mond a dokinak hogy leformáztad a pendrive-ot :)


Első voltam :)

2010. febr. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!