Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes km vagyok. Kb:4-5-szö...

35 hetes km vagyok. Kb:4-5-ször voltam kötelező ultrahangon+1 4 dimenzióson. Elmehetek még egy 4 dimenziósra? Vagy ez már ártalmas rám s a babára nézve. Ő a 4. babánk lenne. Szerintetek?

Figyelt kérdés

35 hetes km vagyok.Kb:4-5-ször voltam kötelező ultrahangon+1 4 dimenzióson.Elmehetek még egy 4 dimenziósra?Vagy ez már ártalmas rám s a babára nézve.Ő a 4.babánk.

Szerintetek?


2009. okt. 29. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem már felesleges... Alig fér a képbe a baba:(

2009. okt. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első! Nem azt kérdezte, hogy belefér-e a képbe...

Kérdezőnek: Nyugodtan elmehetsz, nem ártasz vele a babának. Én is kétszer voltam és nem bántam meg.

Sok boldogságot kívánok nektek! :)


4hetes baba anyucija

2009. okt. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Második


Ne hord le a fejem... milyen jogon okosítasz ki engem?


Az uh nem ártalmas, de 4 dre azért mennek legtöbben, hogy a baba arcát meglessék... Én csak leírtam, hogy felesleges már ennyi idősen uhra menni



Első voltam...


19 hós kisfiú anyukája, és 37 hetes kismama...

2009. okt. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!