Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? 11 hetes terhes...

Mit tegyek? 11 hetes terhes vagyok. Torok gyulladásom volt az orvos panadolt adót Szedtem napi 1 db ott össz vissz 8 db ott vettem be.

Figyelt kérdés

Most úgy vagyok vele, hogy muszáj lenne be venni egyet mert úgy fáj a fejem meg a gyomrom, de nem merek.félek h árt a kicsinek ez a sok panadol.

Mit tegyek?


2014. dec. 21. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem 6 hetesen volt torokgyuszim + 40 fokos lazam 2 napig. mivel azt sem tudtqm h terhes vagyok ossze vissza szedtem.mindent. aztan egy hetig meg antibiotikumot. most itt ul az olemben a baba, 5 honapos egeszseges.


azzal egyutt a gyomrodon nem segit a panadol, sőt...ha más bajod nincs igyal egy kis salvus vizet es fekudj le aludni. elmulik a fejfajas, front van attol lehet es elmulik a gyomor fajasod is...

2014. dec. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Adót???


A Panadolban paracetamol van. Szedheted.

2014. dec. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tudom h az van benne csak mindenki az mondja h Max 2-3 db ott lehet be venni én meg egész héten szedtem napi 1 et és félek be venni nehogy a kicsinek baja legyen
2014. dec. 21. 17:13
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Tehát "adót"?

Ezen átsiklottál. Bár állítom, azt sem érted, miért kérdeztem...

2014. dec. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
semmi baja nem lesz de a legtisztább ha.semmmit se veszel be. sima fejfajasra en nem szednem be..
2014. dec. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sima fejfájás? 5-ös, úgy tűnik, neked nem volt még migréned. Kérdező, ha nagyon fáj a fejed, vegyél be nyugodtan egy szemet.
2014. dec. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!