Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt aki a 12. hétig titkolta...

Volt aki a 12. hétig titkolta a terhességet bármilyen okból? Hogy sikerült eltitkolni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 22. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Hogy érted azt, hogy hogy sikerült eltitkolni? Akkor még bőven nem látszik.
2014. dec. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A fiammal a 6. hónapban voltam, amikor észrevették, hogy terhes vagyok. Nem titkoltam, de nem is reklámoztam egyik terhességemet sem.
2014. dec. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerencsére minden ok volt, nem is hánytam,dolgoztam ugyanúgy, nem is látszott még,bár az én gondolataim folyton a bab körül forogtak:-)
2014. dec. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb. a 6. hónapban lett egy kis hasam, de bővebb ruhákban még az se volt annyira szembetűnő, 12. hétig még semmi hasam nem volt, így nem volt nehéz "titkolni". Se rokonok, se barátok nem vettél észre, mivel rosszulléteim se voltak, egyedül fáradékony voltam, de ugye az még nem egyértelmű terhestünet. Azért húztam a dolgot, mert unokatesómnak elég sok vetélése volt (5-6 vagy több, pontosan nem is tudom) a 12. hétig és nem akartam, hogy ha velem is ez történne, akkor tudjanak róla.
2014. dec. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hat nekem mdg mar 8-10hetesen kerdezgettek...es hatalmas hasam lett.mindenki azt kerdezte h ikrek?:)))

Hogy a kerdesre is valaszoljak en sem reklamoztam,tavaly nyaron volt ez,ezer fok,igy lenge ruhat vettem fel.rosszullet nem volt.12het utan mondjuk el a parom nagy gyerekeinek.

2014. dec. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A munkahelyen, és a barátoknak a 12. heti vizsgálat után mondtam el, addig senki sem tudta. Akkor még nem is látszódott, így nem volt nehéz titkolni
2014. dec. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rosszullétek munkahelyemen és családi ebédeknél, puffadás (az én 50 kg-omnál ez is feltűnő) plusz a mellem is már legalább egy kosármérettel nagyobb. Akikkel ritkán találkozom már a második ember jegyezte meg hogy kerekebb az arcom. Illetve nem nagyon üldögélnék cigifüstben sem, viszonta férjem szülei füstölnek mint a gyárkémény, most hogy jönnek az ünnepek nem ússzuk meg hogy át kelljen menni... Ezek miatt aggódom, nem szeretném hogy kérdezgessenek.
2014. dec. 22. 14:42
 8/9 piroska és a farkas ***** válasza:
Hát...az valoban nem lenne jo, ha cigifüstben ülnél. ESetleg véletlenül pont akkor jöhetne rád hirtelen vmi vírus, ami magas lázzal jár, így csak a férjed tudna átmenni. Mondjuk holnap reggelre lázasodj be. Mármit persze a valoságban a világért se legyél beteg, csak esetleg így megúszhatod...
2014. dec. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

kora terhességi vetélés és halvaszülés után nem volt kedvem most reklámozni


14 hkm

2014. dec. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!