Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem vagyok normális hogy...

Nem vagyok normális hogy megettem egy doboz konyakmeggyes bonbont ugye?

Figyelt kérdés

karácsonyra vettük......

megkóstoltam,aztán nem birtam abbahagyni,annyira jól esett....egy db sem maradt... :(

Azért gondolom nem lesz baja a gyereknek ettől nem?Kicsit lelkiismeret furdalásom van,na meg hogy nem lesz szaloncukrunk a fán,de az a legkevesebb.....

Nem az a folyós konyak volt benne,hanem krém,a bonbonettinek van egy ilyen szaloncukra,bár nem tudom ez mennyire különböző a "hagyományostól",de szerintem azért ezekbe nincs olyan alkohol tartalom....


2014. dec. 22. 22:05
 1/9 A kérdező kommentje:
nem is bonbont,szaloncukrot :) Most olvatsam hogy rosszul irtam a kérdésbe....de a lényegen nem változtat.
2014. dec. 22. 22:07
 2/9 anonim ***** válasza:
Dehogy lesz baja...
2014. dec. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Aranyos hogy igy aggodsz.. :)

Tuti nem lesz semmi Baja emiatt..

En tavaj szilveszterkor voltam varandos,megittam egy pohar pezsgot,es utana volt iszonyu lelkiismeret furdalasom,ami visszagondolva mar kicsit vicces..(egesz terhessegem alatt csak ennyi alkoholt fogyasztottam)

Szerintem ha valaki nem csinal rendszert az alkohol fogyasztasbol es mertekkel teszi nem lehet Baja a babanak...

2014. dec. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Anyukám a sört kívánta nagyon, amikor velem volt terhes. :)

Ha apu hozott haza magának, anyu is ivott belőle.

Mondjuk nem gyakran, de előfordult. Volt egy rokonunk, egy idős néni, aki folyton azt mondogatta neki, hogy majd hülye lesz a gyerek tőle. :D

Lassan 19 éves leszek és eddig azt hiszem, hogy nem lettem hülyegyerek. :) Szóval nyugodj meg, ennyitől semmi baj sem lesz. :)

Jó babavárást és sok egészséget! :)

2014. dec. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi :)

Nyilván nem 1kg-os szaloncukor volt,"csak" 350gos :)

De azért na.....nem birtam ellenállni....

Rendszert nem csinálok belőle,főleg hogy alkoholosat többet nem veszek még terhes vagyok :)

Forralt bort ittam már,meg nyilván karácsonykor is fogok egy pohárral,de az mégse olyan....arra a dokim is azt mondta hogy néha 1-1 pohár bor még jót is tesz.

2014. dec. 22. 22:24
 6/9 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek! :)

:*

2014. dec. 22. 22:25
 7/9 anonim ***** válasza:

Én áprilisban szültem, és még karácsonykor megittam egy bögre forralt bort ( nem volt erős). Nem gondoltam, hogy bármi baja lenne ennyitől a fiamnak. Nem is lett.


Ez nem akkora alkoholmennyiség, amit megettél...

2014. dec. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egészségetekre! :)
2014. dec. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a terhességem alatt vérszegény voltam, meg amugy is ... Es mondta a dokim, a Szülésznőm meg meg páran higy naponta 1 dl vörösbort nyugodtan megitatok. Illetve sort is írhatok. Minden mértékkel persze ne ugy hogy berugjak.. Én tulhordtam 5 nappal a lányomat es végig mondta a Szülésznőm az 5 nap alatt hogy igyak 1 feles konyakot attól lehet megindul :D na ezekből en semmit sem ittam , 1 x próbáltam bort inni de a gyerkőc visszaküldte :D a szaloncukor tol nem lesz baj. Nyugi :)
2014. dec. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!