Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kismama aki nem...

Van olyan kismama aki nem tudta letenni a cigit, és már megszületett a babája? Minden rendben a kicsivel? Mennyit szívtatok? Mennyi vitamint szedtetek?

Figyelt kérdés

Kérlek csak akkor válaszolj ha Te is dohányoztál!

Megkaptam már a magamét itt is,amúgy is.


2010. febr. 3. 08:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/127 anonim ***** válasza:
69%

Szia!


Én letettem a cigit már amikor terveztük a babát, de a barátnőm nem tudta:-(

Ő napi 2-3 szálat, majd hetente 2-3 szálat szívott a terhesség végéig!

Nem lett baja a babájának!

2010. febr. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/127 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! És gratulálok,hogy Neked sikerült:-)!!
2010. febr. 3. 08:40
 3/127 anonim ***** válasza:
59%
8-10 szálat...39.héten szültem 3700g 52 cm-vel 2 óra alatt és egészséges a fiam...nem szedtem semmilyen vitamint....nekem az orvosom mondta hogy napi 5 szál nem káros....ne aggódj sokan szívják csak nem merik bevallani...boldog babavárást....:-)
2010. febr. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/127 anonim ***** válasza:
75%
A barátnőm hétfőn szült egy egészséges 4 kg-os babát. 20 szálat szívott naponta. Én is cigiztem, de letettem. 17 hetes
2010. febr. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/127 anonim ***** válasza:
44%
En sem tudtam sajna 1iknel sem megallni hogy ne gyujtsak ra .6eves es 2 es fel eves makk egeszseges gyerekeim vannak csak a kotelezo ojtasokra jarunk a dokihoz meg 1 napot nem olt beteg amiota oviba jar.A nagyobbik 3 ora alatt a 2ikat 20 perc alatt megszultem minden rendben volt meg csak be sem sargultak.Moot varom a 3adikat,14ik hetben vagyok remelem minden oke lesz de azert a dokinak mondtam hogy cigizek es valoszinuleg fogok is mert akarhogy akarom nem tudom letenni.annyit mondott hogy kicsit azert kevesebbet szivjak mind szoktam,mert nagyon eros dohanyos vagyok.most a 14 hetalatt sem volt eddig meg hanyingerem sem nahgyon jol viseli a szervezetem meg cigi mellett is es minden oK.TE MENNYIT CIGIZeL?
2010. febr. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/127 A kérdező kommentje:
Köszi az őszinteségeteket:-)!!!! Háát...elég sokat szívok:-( 10-15 szálat...igyekszem csökkenteni,de nem megy:-(
2010. febr. 3. 09:06
 7/127 anonim ***** válasza:
43%

Vársz 3-4 órát és kb. 40 válaszod lesz hogy felelőtlen vagy , hogy képzeled a saját gyerekedet képes vagy akár megölni meg hasonló kedvességek, hiába írod ne válaszoljon aki nem dohányzik, úgy is fognak mert nem bírják ki mert itt maga tökéletes anyukák, kismamik járnak akiknek sosincs semmi a rovásán és mindig mindent tökéletesen csinálnak, ahogy azt kell....na bocsi az OFFért

Igen dohányzok nem vagyok rá büszke:(nem egész 1hónap múlva születik a harmadik babám az előző gyermekemmel napi 5-6szálat szívtam az első gyermekemmel le tudtam tenni, jelenleg kb 10-12szálat szívok ha fejre állok sem tudom letenni nem egyszer próbáltam, vessenek rám követ de NEM MEGY.Jelenleg a picim a nagy könyv szerint fejlődik minden rendbe van a terhességemmel, az előző gyermekemmel akivel szívtam egészséges nem mondom esünk át betegségeken de ki nem, ja és 3kg 51cm volt és 10/10apgár értéke volt!!

2010. febr. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/127 anonim ***** válasza:
79%
ja mennyi idős terhes vagy??
2010. febr. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/127 anonim ***** válasza:
61%
Bocsi megint az előző vagyok a vitamint elfelejtettem.Nagyon sok vitamint szedek:béres gravidát, magneB6, vasat kell szednem, meg kalciumot szoktam pezsgőtabletta formájába inni.
2010. febr. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/127 anonim ***** válasza:
83%

az előző kérdésedre is feleltem már,ide is megírom,de én letettem amint kiderült,addig szívtam 4-5 szálat naponta,de az max volt és volt,hogy kimaradt több nap is.Nekem is egészséges a lányom nagy súllyal született .


De te nagyon sokat szívsz ...csökkentsd le az adagot,mert 15 szállal az a szegény gyerek tényleg megfullad.5 szál próbálj ennyit helyette egyél gyümölcsöt vagy használj mást csak ne cigizz...fúúú téyleg sokat szívsz,azthittem úgy 5 szál max.S

2010. febr. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!