Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen létezik hogy ennyire...

5 hetesen létezik hogy ennyire fel legyek puffadva?

Figyelt kérdés

Úgy érzem mintha híztam volna 5 kilót. De nemhiszem hogy ez hízás lenne már. Felvagyok puffadva, feszül a hasamalja.

Tegnap óta estére gyomorégésem+hányingerem van.

Ez normális?


2014. dec. 25. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 4 hetes vagyok,nekem is puffadt a hasam,elég vicces :-) az előző terhességemnél is így volt. Ez normális.
2014. dec. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam, köszönöm a választ.

Jó babavárást! :)

2014. dec. 25. 19:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Neked is :-)
2014. dec. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom. 11 hetes vagyok, és a legelejétől úgy nézek ki, mintha legalább 18-20. hetes lennék már. 4+1 hetesen teszteltem pozit, de már előtte is puffadtam pár napja.
2014. dec. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, teljesen normális. Én tök sűrűn fogom is, mint egy 9. hónapban lévő kismama, mert annyira feszül. Ez van. Édes kínok... :) 9 hkm
2014. dec. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!