Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy rosszabbul...

Létezik, hogy rosszabbul vagyok a Magne B6-tól ahelyett, hogy javítana a helyzeten? Második napja nem veszem be, közel sem olyan szörnyű a helyzet, mint eddig. Más tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés
8 hetes terhes vagyok, iszonyú hányingerem van 2 hete. Több ismerősöm mondta, hogy nagyon bevált nekik erre a Magne B6, nem a magnézium, hanem a B6 miatt, de ugye a magnézium is jó terhesen. Hát, gondoltam megpróbálom, vettem be egyet reggel, egyet este, nem akartam nagy adaggal kezdeni. Rögtön első nap észrevettem, hogy mintha rosszabbul lennék nem sokkal azután, hogy bevettem, de azt gondoltam, véletlen. Pár napig szedtem, mondván, biztos idő kell, hogy hasson, de egyre rosszabbul éreztem magam, így tegnapelőtt az estit már nem vettem be, azóta nem szedem, és ma is, tegnap is sokkal jobban voltam, mint azokon a napokon, mikor bevettem. Most se fényes a helyzet, de annyira nem rossz, mint eddig. Nem értem, ennek nem segítenie kéne inkább? Más is volt így?
2014. dec. 6. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Elevitet,magne b6-t kellett volna szedjek az első 3trimeszterben de elég ritkán vettem be őket..

nagyon hányingerem volt,és azoktól még jobban!

38hkm

2014. dec. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem a terhesvitaminnal nincs gondom, Femibiont szedek, attól nem vagyok rosszul, beveszem, és mintha mi sem történt volna, de a Magne B6 durván kikészített.
2014. dec. 6. 19:29
 3/3 anonim ***** válasza:
hát lehetséges bizony! nekem mikor nem voltam terhes akkor is rossz volt ha bevettem a B6-ot. pár éve is amikor suliba jártam hányingerem volt és a doki a suliba adott egyet hogy csillapítsa. csak rosszabb lett és hánytam is tőle.
2014. dec. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!