Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Letezik, hogy a 13. heten mar...

Letezik, hogy a 13. heten mar erzem, hogy rugdos?

Figyelt kérdés

a 14.heten vagyok,es jo egy hete,szoval meg nem töltöttem be a 13.hetet sem,erzem,hogy rugdos.elöször nem akartam felvenni,gondoltam meg korai,biztos csak bekepzeltem,de most mar egynap többször is erzem,mindig ugyanott a hasam bal oldalan.Ez mar a masodik terhessegem,szoval azert emlekszem milyen volt mikor rugott,es ez rendes rugdosas.

olvasgattam,es mindenkinel majd egy honappal kesobb jött meg többedik terhessegnel is.Biztos aktiv a nöcike bent,mert mar az uh-on is mondjak,h eleg mozgekony,volt vizsgalat,amit alig tudtak megcsinalni


2014. dec. 6. 21:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az, hogy rugdos, erős túlzás a 13. héten...
2014. dec. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
igen, én is ennyi eidősen ereztem eloszor egy triplacsokis keksz es egy jegeskave ivasa kozben h megmoccant :)
2014. dec. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%
Tudod, hogy a 14. héten mekkora lába van a babádnak? kb 2.5 cm. Szerintem inkább arról van szó, hogy élvezed a terhességet, és ahogy írtad, tudod, hogy mit kell érezned.
2014. dec. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
akkor mi szerintetek?fekszem,mar vagy masfel oraja nem kajaltam,es mindig ugyanott jön egy puff,vagy napközben,ha gugolok
2014. dec. 6. 21:32
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnőm is a 13. hetet említette először (csodálkoztam is, mert én is mindenhol jóval később olvastam). Azt mondta, h onnantól lehet érezni, csak nem mindenki ennek tudja be és csak később jön rá, hogy ez valóban rúgás volt.
2014. dec. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát,gondolom az ultravékony,és vékony bőrrel-hasfallal,hátsófali lepénnyel rendelkező terhességben lehet érezni,ha nagyon figyel a nő,és tényleg "ficánkol" a baba.

Nekem hihetetlen,hogy egy 7cm-s magzatot lehet érezni a 13.héten.. de ezeket sose tudhatjuk,hogy valójában a baba volt-e,vagy nem.

2014. dec. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%
Én éreztem, igen. Az elsővel is, csak akkor még nem tudtam, h mi az. Kb 17 hetesen pedig már teljesen világos volt. A lányomat még hamarabb. 12 hetes uh előtt nem kapott el a pánikroham, h lesz e szívhang, mert éreztem, h mozog.. 14 hetesen pedig mentem vizsgálatra a dokimhoz, kértem , h nézze meg, mert napok óta nem érzem mozogni, pedig szoktam. Volt egy elhalt terhességem, azért voltam ilyen parás. Nem nézett hülyének abszolút, viszont uh-n én is láttam, h mennyire ficánkol,viszont abszolút nem éreztem belőle semmit. Szóval szerintem függ attól is, h hogy fekszik a baba, hol mocorog, és testalkattól is természetesen.
2014. dec. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
igen,hazso falu a lepeny
2014. dec. 7. 11:28
 9/15 anonim ***** válasza:
ezek a beleid lesznek... iszonyat pici még... 13 hetesen az egész baba nem több kb. 8 centinél... sőt...szerintem csak a beleid puffognak,én is összekevertem vele. egyértelműen érezni fogod,hogy ha a baba lesz. nekem tegnap mozdult meg először. első babám lesz. nekem könnyesre nevette magát az ultrahangon a nő mert annyit lehetett látni,hogy hol fejjel lefele fordul hol megfogja a lábát és úgy kalimpál. nem állt meg egy másodpercre sem.de szinte lehetetlennek tartom,hogy éreznéd,hogy rugdos.
2014. dec. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
gondoljatok már bele akik igent mondtak. az első érezhető magzatmozgás dátuma.. vegyük az enyémet példának. december 6. meg 5 hónap és +- 1-2 nap a szülés onnantól. anyának már velem együtt 3 gyereke van ebből a húgomnál és nálam bejött ez a számolás az öcsém koraszülött lett,ő nem számít. gondoljatok már bele,hogy 13 hetes. az ugye 3 hónap + 1 hét... ahhoz hozzáad 5 hónapot akkor 8 hónaposan fog szülni?
2014. dec. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!