Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap ota lazam es hoemelkede...

Tegnap ota lazam es hoemelkedesem van.10 hetes terhes vagyok. Mennyire art a babanak?

Figyelt kérdés
2014. dec. 26. 15:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Láz nem jó. Mindenképpen csillapítani kell. Vegyél be algopyrint vagy algoflexet. Ha rossz a helyzet, akkor orvoshoz. Ha hőemelkedésed van, az nem vészes. Mégis mennyi a hőd?
2014. dec. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
37.2 az alap. 38.5 ig ment fel ejjel. Vettem be algoflexet az volt itthon de nem sokat segitett. 9 fele mertem a 38.5 öt aztan 11 fele 38 at. Majd 2 3 fele lement 37.8 ra. Ejjel raktam vizes rongyot a fejemre attol sokkal jobb lett azota szinte egesz nap a fejem/homlokomon van es delelott el is mult a lazam. De most megint 37.2 37.5 ... igy valtakozik de legalabb mar nem 38.
2014. dec. 26. 16:01
 3/12 anonim ***** válasza:
Árthat, a lázat csillapítani kell! 38 fok fölé ne engedd, vegyél be Panadolt és borogasd a csuklódat, homlokodat.
2014. dec. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Algoflex nem jó terhesség alatt, paracetamolos gyógyszert vehetsz be! pl. Panadolt, abból is a sima kéket, nem az extrát.
2014. dec. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A 38 fölötti láz valóban árthat, de ügyesen csinálod, hogy csillapítod. A mostani hőemelkedés nem vészes, és szerintem attól sem lett baj, hogy felment 38.5-ig, mert nem sokáig maradtál úgy. Mielőbbi gyógyulást kívánok!
2014. dec. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
Hagyjuk már, hogy az algoflex nem jó terhesség alatt... Nem attól lenne baja, hogy bevesz alkalomadtán pár szemet, hanem, ha nem csillapítja a lázat. Én többet is beszedtem mindkét terhességem alatt és semmi baja nem lett egyik gyerekemnek sem.
2014. dec. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A tartós és/vagy magas láz nem jó!

De csakis paracetamolos gyógyszert szedj. Ilyen pl. a Panadol.

2014. dec. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ertem... akkor panadolt holnap beszerzunk... addig marad a borogatas. :(
2014. dec. 26. 16:06
 9/12 anonim ***** válasza:
6-os, az Algoflex NEM JÓ terhesség alatt! Persze, hogy jól tette, hogy bevette, hiszen a láz sokkal veszélyesebb mint egy-egy Algoflex, de gondoltam a jövőre nézve érdemes, ha beszerez a kérdező biztonságosan szedhető Panadolt. Ha van biztonságosabb gyógyszer a piacon, akkor mégis miért szedne Algoflexet?
2014. dec. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

" mindkét terhességem alatt és semmi baja nem lett egyik gyerekemnek sem."


Adj hálát, hogy így alakult!


Gyerekkoromban többször szaladtam át az úttesten körülnézés nélkül, és mégsem lett semmi bajom. Akkor ezek szerint biztonságos így átmenni az úton?

2014. dec. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!