Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mondjuk el? Hogy illik...

Hogy mondjuk el? Hogy illik be jelenteni a szülőknek, h terhes vagyok? Hogy adjuk élő?

Figyelt kérdés
2014. dec. 24. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi vettünk egy babavárós képeslapot, és beleragasztottuk az uh-képet! :) Azt adtuk oda borítékban! Meg egy verset írtunk bele.
2014. dec. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahogy ti szeretnétek. Be lehet jelenteni simán, egy beszélgetés közben, hogy új családtag érkezik (nekem ez az egyszerű a legszimpatikusabb), de olvastam én már karácsonyfára akasztott díszről, amit a szülőknek kellett megkeres, hát ezek már ilyen elborult ötletek, de hát mindenki úgy csinálja, ahogy szeretné.


Az előző válaszadó ötlete is egyszerű, szép megoldás.

2014. dec. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a színházat. Összejöttünk (más miatt) a szüleim és én a férjemmel, és mondtam, hogy terhes vagyok.

Ugyanakkora volt az öröm, és nem volt giccsparádé.

2014. dec. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az orvosi papírokat mutattam meg anno, de megvártuk a 12 hetes genetikát, de most nekem is újra aktuális lesz.
2014. dec. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem a csirácsáré/túlbonyolított ötleteket!

Egy családi szülinap alkalmával jelentettük be, egyszerűen elmondtuk, hogy ettől az évtől eggyel több szülinapot ünnepelhetünk majd :)

2015. ápr. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!