Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Genetikára kell mennem medikac...

Genetikára kell mennem medikacio miatt. Mit fognak csinálni?

Figyelt kérdés

A papíromon ez áll.


UM: 2014.11.01. ITP pos.

Tallitont szed, melyet Dopegytre állítunk át.

Medikacio miatt genetika javasolt.


Státusz:

Ludtojásnyi uterus afv-ben szabad környezetben.

Bv 3000

dg: Grav.s.7.

UH: 55x60 mm uterus benne 12-13 mm petezsák embriocsomóval szikhólyaggal.

Terhessége jelenleg magas rizikócsoportba tartozik.


Válaszokat előre is köszönöm!



2014. dec. 27. 09:48
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Ha volt Downos a családban az más... mikor mész?
2015. jan. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Szerdán
2015. jan. 19. 14:00
 13/27 anonim ***** válasza:

Köszönöm, jól vagyunk. A 9. hetet kezdtem meg ma.:) Minden rendben.7 hetesen néztek, 12mmes embrió, szívpulzálással.


Ha volt a családba, az nem túl jó, magasabb kockázati kategóriába esel, de ez még nem feltétel hogy nálad is megtörténik, de valószínű alaposan megvizsgálnak, és egy kombi tesztet is javasolni fognak. Nálunk nem volt ilyen egyik családból se...De ne aggój, minden rendben lesz. Csak pozitívan, minden vizsgálat a ti egészségeteket segíti.

2015. jan. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Gratulálok a picihez :)


Remélem csinálnak egy uh-t is holnap, mert nekem csak egy uh-om volt eddig, aminek az eredményei a kérdés alatt vannak. Ha nem csinálnak, akkor 26-án lesz a 12 hetes uh, akkor leszek 12+2 hetes. Már nagyon várom, hogy lássam, hogy minden rendben, és dobog a szíve :)


Nem félek attól, hogy baj lesz, mert én úgy érzem, hogy nem lesz semmi baj. Hasam sem fáj. :) Pozitívan gondolkodom. :)

Ha ajánlanak vizsgálatokat, akkor megcsináltatom, csak attól az egytől félek, amit feljebb írtam.



Ti kislányt vagy kisfiút szeretnétek jobban? :) Tudom, mindenki azt mondja, hogy mindegy csak egészséges legyen, de mindenkinek valamelyik nemhez jobban húz a szíve :)

2015. jan. 20. 12:08
 15/27 anonim ***** válasza:

Köszönöm. Örülünk.Holnap megyek kontroll Uh-ra, mert a mensi szerint 12 hetes lennék, de hosszú ciklusom volt így csak 9 hetes vagyok. Ráadásul új renszer van, máshova kell menni, remélem fogadnak és megnézik UH-val.

Mi őszintén kisfiút szeretnénk, mivel már van egy gyönyörű lánykám, és így lenne teljes ha egy fiúcska is lenne, apja szíve vágya, de imádja a lányunkat is. :) De nem rajtunk múlik, lesz ami lesz. Én is próóbálok pozitív maradni, így ez segít. Most nézték a vérnyomásom, és rendben van 130/80-ez még bőven jó.Remélem dopegyt nem fog kelleni, de még az elején vagyunk. Mivel túlsúlyom van nem csodálom ha magas a vérnyomásom.

2015. jan. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Dopegyt mellett nekem is jó most a vérnyomásom.

Voltam genetikán, nem csináltak semmit. Annyit mondott a doktornő, hogy a Talliton miatt 4% esély van, hogy a baba károsodik, ezt papír alapján kereste meg.

5% esély van arra, hogy a gyereknek is colitis ulcerosa betegsége lesz.

Uh-t sem csinált. Majd a 12 hetes uh eredményt kell visszavinnem, és ha minden rendben, akkor csak rutin terhesgondozást kér.

2015. jan. 22. 10:03
 17/27 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt ne aggódj. A savcsökkentő miatt volt + 2% esély genetikai rendellensségre.Én is vittem az UH-t és onnantól hagyományos terhesgondozásom volt. + a vérnyomásom, de az más dolog.Most még nem szedek semmit, nem néztek UH-t, majd 11 . körül megyek Genetikai UHra, addig nem tudom, a császáros hegemnél zsibbad, a pici nagyon növekszik bent.
2015. jan. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam. :)


Nekem a 19. héten kell menni genetikai uh-ra a női klinikára. Szerintem minden rendben lesz.


A 4D uh-ra hány hetesen érdemes menni? 16 hetesen már látszódik minden szépen?

2015. jan. 23. 17:25
 19/27 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele majd a 18 és 32 heti között megyek. Úgyis nagy a hiány a 2 UH között. A lányomnál sajnos nem jutottunk 4dre el, meg vele sokat uhztak.
2015. jan. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
18 és 32 hét között vannak ultrahangok. nem?
2015. jan. 24. 09:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!