Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rendeltek vagy rendelnétek az...

Rendeltek vagy rendelnétek az internetrol kismama ruhákat?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen szempont alapján választjátok ki, hogy honnan és mit?
2014. dec. 27. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Bár még nem vagyok kismama,de egy ismerősöm igen remélem hasznos lesz a válaszom.Én/mi a vaterát néztük van csomó jó cucc olcsón,új meg használt is.Vásárlás előtt mindig megnézem az eladó oldalát. Több mindent vettem már így szerencsére sose volt semmivel problémám.Webáruházból is rendeltem már többször szerencsére ott se volt probléma.
2014. dec. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Konkrétan webáruház érdekelne, uj kismama ruhákkal.
2014. dec. 27. 14:31
 3/4 anonim ***** válasza:
gap.eu-> maternity. én innen rendeltem. A nextnek is van maternity-je. mamaspapasról is vettem párat, tök jók, most is hordom a legtöbbet.
2014. dec. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én a bonprix.hu-ról rendeltem. nadrágot, pizsit, felsőt. mind jó lett, és az ár sincs elszállva. a méretezés mint a c&a-ban.
2014. dec. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!