Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt kismama akinek a vége...

Van itt kismama akinek a vége felé mar tényleg "teher" a várandósság és nagy a türelmetlenség?

Figyelt kérdés
39hetes leszek hétfőn. Rettenetes éjszakáim vannak, 20percenkent átfordulok a másik oldalamra, mert elfekszem a csontom. De persze nagy kínok árán, végignyögöm az estéket, alig tudok aludni a fájdalomtól. Nagyon fáj a hasam, ráadásul viszket is, hiába olajozom, kenem, púderezem... fáj a medencém, a szeméremcsontom..... nagyon nehéz kikelni az agyból. Szóval tényleg kivagyok már testileg. De szerencsére a lelkem jól van, mert nemsokára megszületik a pici. Lehet a sok magzatvíz is közrejátszik :(
2014. dec. 27. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen én is így voltam már a 35. héttől. De ne hidd, hogy szülés után jobb lesz, sőt... :(


3 gyerekes anyuka

2014. dec. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen! :)

Nekem az utolsó 3-4 hét már nyűg volt.

Mióta szültem sokkal jobb :) Még többet is alszok a pici mellett mint várandósan és nem mellesleg semmi,de semmi panaszom nincs,már ami a fizikumot illeti.

Kitartást neked és könnyű szülést.

2014. dec. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Jujj! Én a 37. hétben járok, éppen CTG-re várok. Csúcsforgalom van a kh-ban. Ma reggel arra ébredtem, hogy piszkosul fáj a derekam és feszít odalent. Eddig nem volt különösebb problémám, de ez a mai nap eddig gyötrelem. Úgy megyek, mint egy pingvin. Remélem valami jóval fog biztatni az orvosom. :)

Bízzunk benne, hogy már nem fog sokáig tartani Neked a "teher".

Könnyű szülést!

2014. dec. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindkét terhességemnél a végén már kb 2-3 hétig csak szenvedtem. Égett a gyomrom, nem bírtam aludni. Már ülve aludtam, borzalom volt. Mostani terhességemnél a 7-8. héttől szenvedek már a gyomorégéstől, hányingertől. 6 hétig hánytam folyamatosan. Biztos vagyok benne, hogy most is égni fog a gyomrom a végén, is ha el is múlik lassan. De ha megszületik jobb lesz:))))
2014. dec. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kelemen Szabina ***** válasza:
En is 30 kg hiztam 37 héttol el volt mar torzulva az arcom nagyon pufadt voltam mindenki azzal nyugtatott tuti 2 napon belül szülök, mindennap sirtam h sosem fog kibujni, 41 heten inditottak be mindent kioprobaltam mindent h meginduljin de semmi, se fekudni, se menni nem birtam a legnagyobb melegbe tavaly izzadtam fú de rossz volt be voltam mindenhol vizesedve a bokám, a lábujjaim 7 papucsot vettem tavaly. De minden jobb lesz ilyenkor sajnos még lassabnak telik az ido.
2014. dec. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!