Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 7+6 hetes vagyok és eddig...

Ha 7+6 hetes vagyok és eddig elkerült a hányinger, hányás akkor jó eséllyel megúszom vagy volt akinék később jelentkezett?

Figyelt kérdés
2014. dec. 27. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! 9 hetes terhes voltam amikor elkezdtem érzékeny lenni egy-két szagra és onnantól úgy 5 héten keresztül nagyon hányingerem volt de egész nap. Hányni nem hánytam de nagyjából enni sem tudtam semmit, mindjárt 5kg mínusszal indítottam ezzel a manőverrel de persze ez vissza is jött utána :-) Szóval szerintem még előfordulhat, hogy lesznek rosszulléteid.
2014. dec. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy rosszul leszel már, de előfordulhat.

Itt vagyok én példának, hogy 23 hétig egyszer se voltam rosszul, aztán meg pár alkalommal "kirúgta" a baba a reggelimet.

2014. dec. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én kb a 13. héttől voltam rosszul, két hónapig tartott
2014. dec. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kelemen Szabina ***** válasza:
8-9 hetesen kezdtem hányni 16. Hétig tartott mindennap, volt h 3-4 szer is, másodikkak 19 hetes vagyok osszesen 4- szer hánytam 6 és 16 hét kozott.
2014. dec. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A 8. héttől émelyegtem, a 9.-től kb a 16. hétig szinte minden nap többször is hánytam, felkelni alig tudtam. A hányinger vissza is jött kb a 30. héttől de hál istennek nem olyan vészes és csak ritkán van.

Sajnos nem biztos hogy megúszod, én is azt hittem semmi sem lesz... aztán látod. :/

2014. dec. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Érdekes, köszi a válaszokat, qkoor reménykedek tovább szépen csendben. Sokan irták hogy kb az 5-6 héttöl indult és a 12. hétre már jobb lett, nem mondta nektek valaki esetleg hogy ennek a kitolódott rosszullétes időszaknak van-e valamilyen oka, vagy szimplán csak igy működik valakinél különösebb ok nélkül?
2014. dec. 28. 07:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 6.,7. héten kezdődött...nagyon rosszul voltam kb 13. hétig.

Lehet te szerencsésebb leszel :)

2014. dec. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!