Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az afp mi helyetesíti? és ezt...

Az afp mi helyetesíti? és ezt kivel kell intéztetni? Hanyadik héten és mennyibe kerül? Hogy végzik?

Figyelt kérdés
2014. dec. 27. 15:52
 1/3 sandrachnologic ***** válasza:
Semmi. Ha kéred elvégzik fizetosen. Helyette a 12. Hetnel kerheto kombinált vagy integrált teszt. 😊
2014. dec. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a 12 hetes uh után vesznek le vért, 9000 Ft. Ez a kombinált teszt. Az integrált teszt több vérvétel, de nem tudom pontosan mikor, és mennyibe kerül...
2014. dec. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kiegészíteném a 2-es válaszolót azzal, hogy nem mindenhol 9000, mert van, ahol 20 ezerbe is kerülhet, helye válogatja.

Van, igen, a 12. heti ingyenes-tb támogatott genetikai ultrahang, én az ez előtti nőgyógyászati vizsgálaton kaptam a csekket a kombinált tesztre + tájékoztatót. A 12. héten, amikor mentem az ultrahangra, visszaadtam a csekket, nem kértük a kombinált tesztet, ettől még az ultrahangon megnézték a nyaki vizenyőt és az orrcsontot. Ennyi volt. AFP nálunk már nincs, de itt még mindig felbukkannak olyan kérdezők és válaszolók, akiknek az orvosa még most is adott erre beutalót.

2014. dec. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!