Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Volt már olyan, hogy rájötetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy rájötetetek, hogy a pénz nem helyetesíti a nyugodt, együtt eltöltött időt? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A férjem 3 hónappal ezelőtt kezdett egy új munkahelyen. Több műszakban dolgozik, most pl egész héten délután 3tól este 11ig. Elég ritkán délelőttös, kb havonta 1 hét, azonkívűl inkább délután, 1től 9ig vagy 3tól 11ig. Nagyon rossz hatással van ez rá is, a kapcsolatunkra is. Alig találkozunk, amikor együtt avgyunk, akkor is fáradt, stresszes, mert amúgy nehéz, szellemi meló, megállás nincs abban a 8 órában szinte. Az azelőtti munkahelye sokkal lazább volt, szerette is, könnyű volt, fix program, hétvégék szabadok, de kb feleannyit keresett, mint itt. Itt jó a fizu, de mit érünk vele? Most a teljes multhavi fizetése a számláján van, 2 nap múlva jön a következő, közben mégh az enyémnek is megvan 70%-a kb. Kifizettük a számákat, vettünk valami kaját és kész. Egyszerűen nincs is mikor kiélvezzük a plussz pénzt. Persze, nem mondom, hogy nincs mire költeni, emrt nem ártana 1-2 új bútor meg ilyesmi, de valahogy nem érzem, hogy boldogabbá tenne minket. Mi nagyon közel állunk egymáshoz és mindkettőnket megviseli, hogy ilyen keveset vagyunk együtt. Most pl hétvégén is dolgozott, én itthon punnyadtam egyedül, kérdem én, van így értelme az egésznek? Ráadásul ki is van bukva rajta, nem szereti, stresszes, feszült állandóan. Mit tanácsoljak neki? Hagyja ott? Nem nagyon találna ilyen jól fizető állást, max olyasmit mint az előző volt, de biztos nem olyan lazát. Vagy tűrjünk, hátha megszokjuk? Hátha jobb lesz?

Tényleg igaz, hogy a pénz nem boldogít:(


2014. okt. 13. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nézd, nem mindenkinek adatik meg, hogy jó munkahelye legyen, szeresse, amit csinál, és még jól is keressen.
2014. okt. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Vagy így, vagy úgy, de sosem fog stimmelni minden.

Szerintem bírja ki, mert az önéletrajzban nagyon rosszul mutat a folyamatos állásváltoztatás. A pénz pedig nagyon jól jön.

Egyébként tényleg nagyon idegörlő, de ki lehet bírni a másik nélkül. Mi pl csak kéthetente egy napot tudunk kettesben tölteni, mert a beosztásunk, munkaidőnk nagyon nem egyezik meg.

2014. okt. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Én jól ellennék. Fogd meg a kártyát és menj el shoppingolni,kozmetika stb. Én feltalálnám magam. :-D
2014. okt. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
örülj neki hogy jó állása van. Más meg azért kesereg hogy nincs pénze. Ha gondolod, keress 1 munkat ami délutáni műszakban van.
2014. okt. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A penz nem boldogit,de legalabb gyujtogethettek amire szeretnetek ( lakas,esetleg majd baba,kocsi,jogsi,akarmi nagyobb kiadas)

De ha kezd ramenni az egeszsege inkabb hagyja ott... :S

Es ha unatkoznek delutan? kicsit elmennek vasarolni,kozmetika,fodrasz,vagy valami ilyesmi.. baratnok?!?!?!.... vagy meglepnem 1 fincsi vacsival,aztan pedig johetne a meglepi a haloban ;) En is tudom mirol beszelsz,kb 2 hete hogy nem is latom szinte..... reggeltol estig dolgozik,most van melo,most lehet tobbet keresnie... mikorra o haza er en mar alszom,ritkan vagyok fenn sajnos mert faradt vagyok.. kb 1 het mulva lesz nyugi,amikor hetvegen is egyutt lehetunk vegre ( OO adja mar a jo isten..) igaz ez fizikai ( ettermi munka)... napi 12-14 oraban az sok,jol keres nagyon,de nagyon lefogyott... :( ezt az 1 hetet mar kibirjuk valahogy meg annyi sincs mar es megint nyugis elet.. azaz munka-otthon-eggyutlet :D

2014. okt. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Félreértitek, nem az a baj, hogy unatkozom. Eljárok barátnőzni, meg sokszor bent maradok az irodában 6ig, 7ig, hogy teljen az idő, haladok a munkával. Hazjövők főzök, elviszem a kutyát, stb. A gond az, hogy ezeket eddig EGYÜTT csináltuk és rettenetesen hiányzik. Alig látjuk egymást, alig beszélünk, nagyon hiányzik az együtt eltöltött idő. Nem az a baj, hogy unatkozom, sosem unatkozom.
2014. okt. 13. 19:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem tudja délelőttbe átrakatni magát?
2014. okt. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
"Nehéz szellemi munka" ezen jót röhögtem! Tudod az én párom nehéz FIZIKAI munkát csinál,mégse szokott annyira fáradt lenni,rám mindig van ideje.Élvezzük azokat a napokat amikor együtt lehetünk.
2014. okt. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ha te ezen nevetsz, kedves utolsó, az a te szegénységi bizonyítványod csak...
2014. okt. 14. 07:35
 10/11 anonim ***** válasza:

ma 06:18

Nem várható el mindenkitől, hogy megüsse az átlagos értelmi színvonalat, ezért elmagyarázom csak most, csak Neked:

Vannak olyan szellemi munkakörök, amelyek kegyetlenül leamortizálják az embert a nap végére.

2014. okt. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!