Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi tortenik ha nurofent...

Mi tortenik ha nurofent veszek be lazra a terhessegem vege fele?

Figyelt kérdés

ketsegbe vagyok esve, tegnap kis fajdalommentes kohogessel kezdodott, delutanra mar nagyon fajt a torkom es szep lassan estere kijott a lazam, egesz ejjel 38-39 kozott mozgott,reggelre lement a laz de ugy fajt minden porcikam luktetett az egesz testem, miota elkezdodott a baba is folyton fent van es mocorog. nem vettem be semmit mert tudom hogy csak bizonyos gyogyszereket vehetek be, recept nelkul nem adnak semmit, tegnap ugye az unnep miatt le se szartak, ma delelott felhivtuk a rendelom recepciojat akik kozoltek hogy majd ertesitik az orvosomat hogy irjon receptre gyogyszert aztan majd hivnak ha mehetek kivaltani (mikor, egy het mulva??)

csak nurofenem van itthon tudom ravan irva hogy terhesseg alatt ne, ezert kerdezem hogy nagy baj lenne ha hasynalnam?? nalam estenkent szokott a laz kijonni es mar kezdem erezni hogy kezdodik megint mint tegnap, es tenyleg nemtudom hogy mit tegyek..otthon meg talan ennyire se szarjak le az embert komolyan..(kulfoldon elek)


2014. dec. 27. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Főleg az utolsó trimeszterben nem igazán jó, ha jól tudom, vérzékenyebbé tehetnek az ibuprefenes szerek. A tájékoztató is az utolsó 3 hónapot írja veszélyesebbnek.


Ügyeletes gyógyszertár nincs ott, ahol adnak valami Panadol-félét? A lényeg, hogy paracetamolos legyen.


Nekem a borogatás is bevált (igaz egy szem Panadol mellett), betekertem az egész alkarjaimat, borogattam a tarkómat, homlokomat, a fizikai hűtés is segít valamennyit.

2014. dec. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
most sikerult paracetamolt szereznem akkor inkabb azt szedem a nurofen helyett.elobbirol olvastam most hogy lehet szedni terhesseg,szoptatas alatt ez nem olyan artalmas mint egyeb gyogyszerek.koszi a segitseget remelem ettol mara mar jobban leszek:)
2014. dec. 27. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!