Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem normális a terhességem?

Nem normális a terhességem?

Figyelt kérdés

Első babánkkal vagyok 24 hetes vagyok.

Mindig amikor átlépünk egy hetet elolvasom, hogy mit is kell tudni a kislányunkról, mije van, mi fejlődik, mekkora :)


Utána olvasgatom, hogy elméletileg én, hogy viselkednék, mit éreznék.


A babánk ficánkolását érzem eléggé :) :)

Ez rendben is van.

Csak azok amiket leírnak egy kismamáról nem stimmelnek.


Igazából az első három hónap volt hányós és szédelgős de azóta teljesen megszűnt.

Nincsenek hangulatváltozásaim, nem vagyok fáradékony, nem vagyok érzékenyebb, nem kell állandóan wc-re mennem, nem kelek fel a baba mocorgására éjszaka, sőt, lefekvésnél néhányat rúg, vagy püföl és annyi :) :)

Apukája ráteszi a kezét a hasamra, akkor megnyugszik abbahagyja :)


Teljesen úgy élem a mindennapjaimat, mintha nem is lennék várandós. Természetesen minden káros szenvedély elhagyásával. Ennyi változott, hogy nem cigizek és csak egy gyenge kávét iszok, az íze miatt napi 1x.


Igazából még mindig nem is tudtam felfogni ezt a csodát ami most történik velünk, hiába látom már a hasam mozgásán is :)

Csak ámulok rajta, hogy itt lesz velünk nemsokára. :) :)


Lehet ez miatt lenne mindez?

Kezdek aggódni, hogy ezek a dolgok nem úgy működnek ahogyan elméletben kellene.


Normális ez így?


Köszönöm a válaszokat


2014. okt. 18. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

22 hetes vagyok, szintén kislánnyal. :)

Nekem sincsenek meg ezek a tipikus terhes tüneteim.

Annyi, hogy az elején hánytam sokat, és néha még most is.

Viszont ezt leszámítva semmi bajom. Nem vagyok fáradékony, nincsenek hangulatingadozásaim, nem járok negyed óránként WC-re, nem fáj a derekam stb....

Viszont az én babám rengeteget mozog, de én sem kelek fel rá éjszaka.

Szerintem minden terhesség más, nem lehet mindenkire ráhúzni egy sémát.

2014. okt. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Kívánós sem voltam egyszer sem. :)

2014. okt. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű, hogy mindenkinek ugyanazt kell éreznie. Ne aggódj! Biztosan minden rendben van. Élvezd ki azt az időt, míg nem zavar az alvásban, mozgásban a növekvő csöppséged. Majd a 30. hét után már biztos lesz néhány tünet azok közül, amiket fel szoktak sorolni. ;) Boldog babavárást és jó egészséget kívánok nektek!
2014. okt. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez mind az atlag terhessegre vonatkozik. Nem mindenkinek jelentkeznek ezek a tünetek.
2014. okt. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egészen a 35. hétig semmi bajom nem volt egyik terhességemmel sem, soha nem émelyegtem, nem hánytam. Egyedül a kávé volt, amitől undorodtam, pedig korábban napi 2 tejeskávé volt az adagom. Onnéttól kezdve viszont derékfájás, percenkénti pisilés, éjszaka akár 6-szor is, lábdagadás stb. Örülj neki, hogy viszonylag könnyű a terhességed és élvezd, amíg lehet.
2014. okt. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!


Megnyugodtam, hogy akkor ezek szerint minden rendben velem, nem vagyok érzéketlen :)

2014. okt. 18. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!