Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem csak én érzem magam...

Ugye nem csak én érzem magam egy hatalmas felfujt bálnának? Nem féltek h szülés utan nem tudtok lefogyni?

Figyelt kérdés
Eddig 14 kg-ot hiztam nem gondolom h sok lenne lehetne több is (kevesebb mint 3 hetem van hátra) de már nagyon nehéznek érzem magam.Alig tudok néha felmászni a helyemről akár ülök akár fekszem.nagyon sokat hiztam a fenekemre és a combomra attól tartok h nehezen fog onnan lemnenni.ti h vagytok ezzel?olyan jó lenne már ismét fittnek lenni komolyan már hianyzik egy kis futás pedig utalok futni:)üdv mindenkinek és könnyü szülést.
2010. febr. 3. 20:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség végefelé sokmindenki érzi magát bálnának. Én az elsővel 18 a másodikkal 16 kg-ot híztam. Lement mind magától, bár a testalkatom végérvényesen megváltozott.
2010. febr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia,én is 14 kg-ot híztam,de én a hátamra és oldalra(Háj)!VAn egy kevés a combomon is,de az elenyésző!

10 hónapja szoptatok és nem hogy nem fogytam,sőt híztam is,pedig nem eszem sokat!

Kifulladok,ha a lépcsőn fel kell mennem!Utálom!

Most azt a taktikát vezettem be,hogy mindent kistányérról eszem,nincs repeta,és este 6 után sincs semmi!

Csokit imádom,de csak délelőtt ehetek!

Remélem nyárra apadnak a kilók,mert nem szeretnék bálna lenni!

2010. febr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
26%

Én nem tudom, miért mindenki a bálnát és a kövérséget, hízást, úgy maradást látja a terhességben. A terhesség ezzel jár, aki ezt nem vállalja, ne szüljön!

Engem nem érdekelt volna, ha 50 kgot is hízok, a terhesség ilyen, ezzel jár(persze kulturált keretek közt és nem elhanyagolva magam), majd utána lemegy, ha lemegy. Erre sem azt mondom, hogy nem teszek érte, de nem erőltetem. A baba a legfontosabb és a szoptatás, a fogyás másodlagos.

És az egészben a legfontosabb, hogy a férjem imád, a babát is, és úgy imád minket, ahogy vagyunk. Ha hízok, akkor is imád! Az elsővel csak 5 kg-ot híztam és utána még fogytam 4-et, sosem voltam olyan vékony. Most már 13 kg van rajtam, meg is jegyezte , hogy bálna hátam van, de így szeret! ÉS ha így szeretnek, hiába eszem magam rajta, csak depis leszek tőle, szóval nem foglalkozom vele. Majd ha az embernek visszaáll a saját napirendje, lemegy...Nagyobb bajom sose legyen az életben , mint pár kg felesleg

(teszem hozzá sosem voltam egy modellalkat, 158/65 vagyok...)

2010. febr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Bocs,azt elfelejtettem,hogy kitartást és könnyű szülést!20.59-es voltam
2010. febr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
olyan jó neked te már túl vagy rajta.néha már levegőt sem kapok csak lihegek.már van olyan h pánikolok h megfulladok:)
2010. febr. 3. 21:01
 6/15 A kérdező kommentje:
remélem nem értetettek félre.én is akár még 100 kg is hiznék a babám miatt csak félek h ha ezek a plusz kilok rajtam maradnak akkor súlyosabb betegségeim is lesznek.a szívem, fulladás, vérnyomás, stb.meg annyi h kényelmetlen nagyon. mindig fittnek éreztem magam 5 percet nem tudok egy helyben lenni most meg még a megmozdulás is kész kinlódás.talán ezt nehéz megszoknom igy az utolsó hetekben mert eddig is hiperaktiv voltam:)
2010. febr. 3. 21:07
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen alkat vagy (esetleg nézd meg anyukád és a nagymamáid, mert lehet, h valamelyikre hasonlítasz...), én speciell fogyok a szoptatástól, pedig azt és akkor eszem, amikor jól esik. Elsőmmel 18-at, másodikkal 15-öt híztam, most 5 hónapos a pici, kiindulási súlyomnál2-3-al vagyok több, szeretnék így maradni, mert amúgy is túl kevés voltam, bár erre nincs sok esélyem, mert az elsővel is addig fogytam, amíg napi 4 szopira le nem csökkent az adagja úgy 9-10 hósan...

De szerintem most ne ezzel foglalkozz, hanem örülj a babádnak!

Jó szülést!

2010. febr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
anyukámat sajnos nem tom mert 8 éves voltam mikor meghalt és csak egy képem van róla:(Mamám hátt rá tény h hasonlítok de ő anno 49 kilosan lett terhes és a harmadik gyerek utan is csodás alakja volt de mostanra meghizott ő is.ugyh ebből sem tudok túl sokat következtetni.de azert köszönöm a válaszokat.igazad van h most nem ezzel kéne foglalkoznom de már probálom mindennel picit elvonni a figyelmem a szülésről mert minden egyes pillanatban már ott járok...
2010. febr. 3. 21:22
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 kilót híztam,94 kilóval mentem szülni,2008.12.24én és most 13hónapos a pici lányunk én 68kg vagyok és csak 3 dolgot vontam meg magamtól krumpli kenyér tészta azon kívül mindent eszek és tartom a súlyom!
2010. febr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
21:38 vagyok én nagyon izgága voltam szülés előtti nap még kint rohangáltam de-t a kutyámmal az udvaron férjem szólt rám hogy ezt nem kéne,du-án ő elment dolgozni én be vittem a létrát és le cseréltem a függönyöket, függönytartóval eggyütt kitakarítottam mindenhol jó alapossan még egyszer,mintha éreztem volna hogy reggel menni fogok szülni,7kor bementünk 9kor burok repesztés fél10 kort kezdőttek a toló fájások 10:01 perckor megszületett a kicsi lányunk,és végig ilyen mozgékony voltam mindkét lányommal az első is 1óra alatt meg volt gát védelemmel mind kettő!ennyit jelent a sok mozgás,én is úgy éreztem magam mint egy elefánt!de a lányaim ért mindez megérte!és újból végig csinálnám!Szép estét mindenkinek!
2010. febr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!