Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az állandó aluszekonysag...

Az állandó aluszekonysag meddig tart? 6hetes vagyok és 1-2 óra után már húz is vissza az ágy. Normális ez?

Figyelt kérdés
2014. dec. 28. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Normális. A második trimeszterre el szokott múlni. Én onnantól nem voltam annyira fáradékony.
2014. dec. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem normális, sok kismamától hallottam ezt :) Én is így voltam, azt hittem az elején, hogy soha nem fog elmúlni, de a 12. hét után eltűnt a fáradtság :)
2014. dec. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor még 6 hét kemény alvás :))
2014. dec. 28. 15:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Óh, én végig az voltam:D A legbrutálabb a délelőtt 8-10 között volt. Szinte percre pontosan mindig akkor jött, minden nap, elejétől a végéig.Majdnemhogy állva elaludtam, délután meg sokszor aludnom kellett, nekem, aki már oviba se aludt:D Mellé még sok minden, de ami mégbrutálabb, a férjemen is kijöttek a tünetek: ő is álmos volt, fájt a háta, stb...mihelyst a baba kibújt, elmúltak a tünetei:D
2014. dec. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én főleg az első trimeszterben voltam így, de hétköznap könnyebb volt elviselni, mert dolgoztam. Hétvégén volt nehéz bármit is csinálni, mert akkor ott volt a lehetőség a lustálkodásra.
2014. dec. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a 6. héttől 14 ig voltam álmos. Enni nem tudtam sokat voltam rosszul, de helyette aludtam, addig se kellett éreznem a rosszullétet. Amúgy olyan 20 órát aludtam naponta. Én se hittem el.Egy filmet nem tudtam megnézni. Sokszor csak fürödni mentem ki, aztán ugyanúgy aludtam.Engem nagyon megviselt az eleje. Most újra terhes vagyok olyan 5-6 hetes, még nem látott orvos, most teszteltem. De fáradt vagyok, de nem vészes, mondjuk a gyerekre figyelni kell, ha akarnék se tunék aludni, mégha van is vele valaki, és az émelygésem se olyan erős mint legutóbb.Ezt nem bánom.
2014. dec. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát én is azt olvastam és hallottam sok kismamától hogy a második trimeszterben majd kicsattantak az energiától és csak a terhesség végére jött az aluszékonyság megint. hát én az egész terhességemet végig aludtam volna :) figyelj oda a vitamin készletedre és a helyes táplálkozásra.
2014. dec. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!