Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek is elmérték? /Fl/...

Szerintetek is elmérték? /Fl/ Fl érték: 30 hetesen: 56,3 mm 33 hetesen: 64 mm Most 35 hetesen egy másik orvos 54 mm-t mért. Létezik szerintetek hogy kisebb lett, vagy elmérték most?

Figyelt kérdés
2014. dec. 29. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csak elmérték. Ha jól van a baba, él, van szívverése, akkor nem csökkenhetnek az értékei, esetleg nem nő olyan tempóban, de nem rövidül/fogy.

Nyugi!

2014. dec. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet az is, hogy elírták, nem is ezt mérték, csak a papírra már ez került rá. Szerintem se izgulj. Könnyű szülést!
2014. dec. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia

nekem az FL 34hetesen volt 60mm

elmentem az utolsó uh-ra,ahol a szonográfus 36!!hetesen mért az FL-re 54mmt..

megmutattam ezt a dokinak,és azt mondta újra kell mérni,mert csak 2500gr-ra becsülték a babát,az nagyon kicsi.

37hetesen,egy héttel később megmérte a jó kis gépével 67mm-volt az FL,és 3050gr a baba.

38hetesen csinált még egy uh-t a biztonság kedvéért,hogy áll az áramlás,nagyjából leméregette a babócát,és a gép 2700gr-nak tippelte.

na most.. az lehetetlen,hogy összemenjenek a csontjai :)

ezek pontatlan mérések,ne aggódj..

40+4hkm

2014. dec. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!