Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogamzásgátlót szedek, Belarát...

Fogamzásgátlót szedek, Belarát, mindegyiket bevettem és msot kimaradt, csináltam tesztet, negatív lett, de hányingerem van, szédülök folyamatosan, eszek kicsit, nő a pocim! Tiszta terheségi jeleim vannak! Van baba vagy nincs?

Figyelt kérdés

Terhesség fogamásgátló mellet terhességi tünetekkel? Negatív teszt volt az elmaradt menstruáció 3. napján

tudom megfogo mkapni hogy olvassak vissza! de az a problémám hogy fogamzásgátlót szedek Belara mindegyiket bevettem és msot kimaradt csináltam tesztet negatív lett de hányingerem van szédülök folyamatosan eszek kicsit nő a pocim! tiszta terheségi jeleim vannak! szerintetek van baba vagy nincs? a normális válaszokat előre is köszönöm


2008. aug. 18. 17:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
azt lehagytam hogy a medencecsontom kiakar szakadni meg a derekam
2008. aug. 18. 17:53
 2/12 anonim ***** válasza:
Pár nap múlva tesztelj újra, ha nem jön meg addig. (reggel Clearblue-val) Ha nem lesz mensi, szerintem mindenképp menj el dokihoz utána (akár +, akár - lesz a teszt). Egyébként fogamzásgátló mellett is előfordulhat terhesség. Nem volt hasmenésed, vagy nem hánytál vmikor az elmúlt 3-4hétben?
2008. aug. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát nem votl de juniusban viszont 29 fokos lázzal feküdtem itthon és antibiotikumot kaptam! teszt néklkül nem lehet elmenni a nőgyógyászhoz? és ott mit mondjak?
2008. aug. 18. 18:02
 4/12 anonim ***** válasza:
Teszt nélkül is elmehetsz, de úgyis az lesz az első kérdése, hogy csináltál-e tesztet, mivel az eredménye támpontot adna neki a továbbiakhoz. Szóval szerintem jobb, ha tesztelsz.
2008. aug. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja! És ugyanazt mondd el neki, amit itt leírtál!
2008. aug. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hát mrá csináltam tesztet az negatív szoval nem tudom! de szüleimnek sem merek szolni! nem tudom hogy mit csináljak félek hogy kifutoka 12.hétből ha mré nem tettem azt!
2008. aug. 18. 18:17
 7/12 anonim ***** válasza:
Nyugi! Várj 3-4napot, ha addig nem jön meg, tesztelj újra, és irány a doki!
2008. aug. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát már 2hetet késik
2008. aug. 18. 19:21
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezt eddig nem írtad, azt hittem csak pár napja késik. Akkor minél előbb menj orvoshoz!
2008. aug. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nevelőapukám megpróbál msot szerdára kérni nekem időpontot! de hát nagyon félek tőlle:( meg ha baba van akkor anyukámnak hogym ondom el de lekéne nyugodnom mivel ha baba van és megtartom estleg ( persze ha nem lehet károsodás a gyógyszer miatt) nehogy baja legyen és elvetéljek
2008. aug. 18. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!